Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos egy párkapcsol...

Mennyire fontos egy párkapcsolatban az hogy a két fél azonos fizikális vonzerővel rendelkezzen? Tehát lehetnek-e nagy különbségek, most bármelyik oldalról, vagy jobb a hasonlóság?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. Mivel párkapcsolatról van szó, feltehetően szeretik egymást és egymás szemében azonos fizikális vonzerővel rendelkeznek. Mindkét fél számára vonzó a másik fél, különben nem lennének a másikkal, de csak találgatok. :-) De lehetne boncolgatni a kérdést.. :-)


22L

2016. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lilaköd feljavíthatja a "hibákat" oda vissza :D. De azért van egy határ egészséges esetben szerintem.
2016. dec. 18. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Fullos pasi vagyok és csak ronda lányokba szeretek bele.
2016. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit elgondolkodtam a dolgon, kinek mi a jó. Azt mondom a megszokott az hogy a kinézet és belső fele fele arányban számít, de persze az is működhet hogy csak a belső vagy csak a külső számít. A lényeg az hogy az adott személy hogy szeret erről gondolkodni, én annak a 50-50% típusnak tartom magam.
2016. dec. 18. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, dobhat "pár pontot" a lilaköd, de olyan különbözőek vagyunk, hogy ami nekem lehet 80%-os és úgy gondolom, hogy a külső-belső összhangban van, az lehet másnak meg 20%-os és túl "nyálasnak, nagyon romantikus léleknek gondolja" vagy épp külsőleg nem tetszik neki.
2016. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja ilyen nekem is volt, hogy adott személytől odavoltam darabig, aztán kiderült hogy olyan átlagos vagy éppen az alatti de ez régen volt
2016. dec. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!