Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavarnak a magukról...

PálmaiJózsef kérdése:

Csak engem zavarnak a magukról mindig mindent kitálalò emberek? Bőven lentebb

Figyelt kérdés
A munkahelyen vegyes a társaság, sokan vagyunk. Néhányan ott tombolják ki magukat a szexuális életük minden mozzanata, a család a gyerekek, "nekem ez is van otthon meg az is", a másikak fokozzák ezt, hogy de még nekem ez is van. Ebbe én nem folyok bele, mert taszít, hogy nagyzolni próbálnak, pedig legtöbbje ránézésre se teheti meg anyagilag se, amit állít és sok esetben messziről érzik, hogy nem igaz sok történet. Nem vagyok csendes alkat de köztük inkább meghúzom magam és a munkával törődöm, próbálom az egészet kizárni. Van egy valóban irritáló kolleganő, őt naponta ízekre szedik a háta mögött, de szerintem az irigység teszi, mert egy korához képest nagyon csinos nő, jó anyagi háttérrel. Velem van a baj, hogy nem tudok azonosulni ezzel a társasággal?

2016. dec. 20. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod a kérdésed, Te is tudhatod, hogy nem veled van a probléma.

Azonban én annyit hozzátennék, hogy nagy előny ha tudsz komfortálódni. Nagyban megkönnyíti a dolgod, attól függetlenül, hogy nem értesz alapjaiban egyet a dologgal.

Amúgy a helyzet sok munkahelyen fent áll, megváltoztatni úgysem tudod Őket.

2016. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Te gondolkodsz normálisan, és nagyon visszataszító, ahogyan ezek a kollégáid viselkednek.

De - mint írod - nem mind ilyen, hanem csak néhányan. A többiekkel szerintem nyugodtan lehet személyesebb viszonyt is fenntartani, csak a nagyzolókat kell kerülni.

2016. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!