Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit arulnak el az emberekrol...

Mit arulnak el az emberekrol a sebhelyeik?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember van akiknek a sebhelyeik kulon torteneteket rejtenek. Nektek van valami ilyesmi? Van olyan karcolas/sebhely a testeteken aminek kulon tortenete van es mindig emlekezni fogtok ra? Ha igen mi az?
2016. dec. 21. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A bal alkaromon a vágás hegek, hogy majdnem öngyilkos lettem.

Elèg csùnya, egèsz èletemre szègyellnem kell, mikor valaki rákèrdet mik azok a csùnya hegek.


+ a bal sarkamon egy hatalmas forradás, mert gyerekkoromban a bicikli küllők közè szorult ès "kicsit" szètdarálta..

2016. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van egy heg egy eséstől.

És egy műtéti heg.

Az esés még gyerekkoromban történt, de mindig emlékezni fogok rá, most már vicces :)

2016. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A labam nekem is tele van vagasokkal.. Egy rossz korszakbol de en buszken tekitek ra hogy tovabb leptem es hogy fel tudtam allni sajat magam erejebol:)
2016. dec. 21. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
A jobb lábamon egy 15 évvel ezelőtti gördeszkabaleset nyomai vannak, a bal lábamon meg egy 9 évvel ezelőtti osztálykirándulás emléke virít (valami szúrós bokorba estem, összevissza van karcolva a vádlim) A bal alkaromon egy pizzasütést örökítettem meg, kicsit beleégett a sütőrács 6 éve. Tekintve, hogy valószínűleg ezek örökre megmaradnak, igen, mindig emlékezni fogok rájuk és a történetükre.
2016. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A jobb könyököm van egy heg, amit görkorizás közben az első 180 fokos ugrás során szereztem. Vagyis az ugrás nem jött össze, szóval a tanulása során. :D
2016. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem sok hegem van szerencsére. A szemöldököm szélébe egy hegesztőpálca állt bele gyerekkoromban, az még 40 év után is látszik, egyszer az orromtól a számig nyílt szét a felső ajkam egy vaslapáttól, a fejemen is van pár heg baltától, kőtől stb., de ezt takarja a hajam, karomat egy szög szántotta fel pár centi hosszan, pár kutyaharapás nyoma is látszik még, a bokámat vágta el egyszer egy vaslemez, és még pár műtéti hegem is van egy motorbalesetből kifolyólag, kb. ennyi. Elég mozgalmas életem volt így belegondolva. :D
2016. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az orrnyergem egy kis helyen lapos, úgy 12 évesen egy követ vágtam egy vaskapuhoz, és az pont oda pattant vissza.

Egyszer munka után hazafele szaladtam a villamoshoz és végignyaltam a salakot pár méteren, a jobb térdem alatt azóta kinövés van. Szintén zenész, csak kocsival voltam, szálltam ki hazaérve és elütöttem saját magam, lényegében becsúsztam a kocsi alá a jeges úton, azóta a bokám össze-vissza forog és önálló életet él :)

Bal alkaromon a '90-es évek végén a vérszerződések nyomai látszódnak, amikor tesókra ittuk magunkat, és ezt meg is örökítettük.

Lágyékban egy sérvműtét kora gyerekkorból, köldöknél egy vakbélműtét idén nyárról.

2016. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A gerincem alsó szakaszán van egy műtéti heg, féléves koromban került oda.

A hasamon, jobb oldalt van egy csúnyább heg, egy biciklibalesetből származik. Sokan nézték már rosszul sikerült vakbélműtétnek, pedig az még megvan. :D

2016. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kettő van, az egyik a tenyerem szélénél, 13-14 évesen szánkózni voltunk és nem akartam odaadni a nagyobbaknak a miénket mert féltem hogy széttörik, ezért fogtam a két végén ahol a lemez sín is volt, megrántotta a barom és mint a penge úgy elvágta, jól szét is hasadt és mivel orvos nem látta, fertőtlenítés is csak egy alapos kimosással volt elintézve, eléggé heges maradt és télen lilább is.


A lábszáramon pedig egy szétrobbant flex korong, azzal már muszáj volt menni orvoshoz mert volt a szövetbe is korong darab amit Ő szedett ki.

24F

2016. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 1 centis heg a homlokom tetején, pont ahol a haj kezdődik: húgom kb 8 évesen "odaadta" nekem a homokozóvödröt, értsd hozzám vágta két méterről. :)

Van egy 2 centis heg a jobb kézfejemen, szétszedtem az összemarakodott két 60 kilós dél-orosz juhászkutyánkat. :)

Van egy 2 centis heg a bal alkarom belső oldalán, szerelmi bánatban voltam, kíváncsi voltam, hogy fáj-e. :)

Van egy 3 centis heg a jobb térdemen: általános iskolában pont egy küszöb szélére estem térddel.

Van egy kb 20 centis heg a hasamon: műtét.

Van egy kb 15 centis heg a lábamon: focimeccsen megkéselt egy biztonsági őr :D Miközben másodszor rúgtam éppen mellbe.. De vicces volt, nem is vettem észre még egy 5 percig, akkor is csak azt tűnt fel, hogy csúszik a cipőm a saját vérem miatt. 20 öltés. :)


Azt hiszem ennyi elég már. :)

2016. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!