Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a pofátlanság csúcsa?...

Ez a pofátlanság csúcsa? Valaki azért vesz drága autót mert az "üzleti célra kell"?

Figyelt kérdés
Ez a másik hülyének nézésének csúcsa? Valaki azt magyarázza nekem, azért vesz mondjuk mercedes-t vagy audi-t, mert ha megy egy másik üzletemberhez, "nem mehet akármivel". Ez komoly? Mondjuk én is nézegettem BMW-ket, igen ,mert jobban tetszik mint egy opel mondjuk. Vagy akár egy drágább cipő, legyen mondjuk nike mert az jobb és jobban tetszik mint egy puma mondjuk. De nem kezdek el hülyeséget magyarázni miért vettem. Kinek van igaza?
2016. dec. 22. 18:22
1 2 3 4
 1/35 Lazy Lover ***** válasza:
77%
ma a státuszodat jelezed a drága kocsival
2016. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Egy cég igazgatója nem mehet Daciával egy üzleti találkozóra, mert komolytalannak fogják gondolni. Az Audi, BMW, de legalább a Ford Mondeo kellék ugyanúgy, mint az öltöny, csak sokkal többe kerül.
2016. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Carragher_x ***** válasza:
64%
Nem, ma általában a hiteltartozásodat jelzed a drága autóval:)
2016. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Carragher_x ***** válasza:
46%

"Egy cég igazgatója nem mehet Daciával egy üzleti találkozóra"

Szegény Dacia elnök...

2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Egyébként miért ne mehetne Daciával? Pl. Dacia Duster.


Kérlek magyarázd már meg. Kinnt hagyja a parkolóban, öltönyből meg vesz drágát, pl. Hugo Boss.


Még akár sofőrrel is mehet, Daciával. Vagy akkor opel astra. Pl. Insignia az luxus, de egy opel astra.


És most nem szakadt ladáról beszélek.

2016. dec. 22. 18:34
 6/35 A kérdező kommentje:
Miért is?
2016. dec. 22. 18:35
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ma nagyon rossz napod lehet, hogy találtál újabb csámcsognivalót a gonosz főnökeiden.
2016. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

De akkor is.


Most komolyan.

2016. dec. 22. 18:47
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Komplexusos embereket izgatja nagyon, hogy más milyen autóval jár és azt milyen célból vette. Részemről nem szoktam ilyesmiken fennakadni, mindenki azt vesz amit akar. Te kérdező nagyon korán infarktust fogsz kapni.
2016. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Lazy Lover ***** válasza:
13%
ez csak itthon menő hogy attól vagyok valaki hogy van 1 drága kocsim Svájcban meg Németországban kerékpárral járnak az emberek munkába iskolába pedig ott van pénz
2016. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!