Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne vegyek tudomast a...

Hogyan ne vegyek tudomast a körülöttem levö emberekröl?

Figyelt kérdés

Gondolom napi 68745 hasonlo kerdes születik, de nem lehet elsiklani afölött ,hogy mennyi olyan "EMBER" letezik, akinek inkabb nem kellene.

Hihetetlen, mennyi gyöker emberi leny van.

A közvetlen környezetemben en nem türök meg ilyen veglenyeket, de megis kenytelen vagyok a mediäbol, a közterületeken, boltban, együtt elni ezekkel, szerinted ha teged lätnaa nagyapäd, sirna vagy büszke lenne räd?

Engem sokat gondolkoztat a tema, hogy vajon miert lett ilyen csökeveny az emberek többsege,


2016. dec. 25. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kikre gondolsz?
2016. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerüen olyan sok van belölük, hogy felsorolni sem lehet
2016. dec. 25. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondj egy népréteget... Prolik pl?
2016. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nep, vagy tärsadalmi retegekröl beszelek, hanem embertipusokrol, akik ältaläban elbasszäk a napom
2016. dec. 25. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:
En 25 F vagyok, hetero kapcsolatban elek, szoval akkora gubanc velem nincs, de rohadt hamar kepes vagyok felhuzni magam mäsok viselkedese lättän, es minden nap azon tünödöm, miert ilyen ostobäk az emberek manapsäg.
2016. dec. 25. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy konkrét példát nem írtál, csak szidod alapjába véve az embereket.

Lehet, hogy csak túlzol.

Mindenesetre, próbáld meg ignorálni őket. Könnyű, tanulj más emberektől, talán azért olyan gyökér mindegyik, mert ők is mindenkit és mindent ignorálnak. Haaajrááá! ^^

2016. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!