Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen beállítottságú...

Egy ilyen beállítottságú leendő sógor, milyen családtag lesz?

Figyelt kérdés

Ez a 2. karácsony amit a családunkkal töltött a srác, tőlem egy évvel fiatalabb, de a tavalyi legelső találkozáskor nagyon meglepődtem legbelül, azon hogy egy szélsőséges nézetekkel teletűzdelt személyiségű illető, akiről árad a balhé.

Az első karácsony alatt sem beszéltünk szinte semmit, mert látom rajta hogy egy köcsögnek tekint, és egy ilyen elmormolt szevasz-on kívül sose kérdez tőlem semmit, a kézfogás is ha én nem nyújtok felé, Ő nem tette volna.

Én elhiszem hogy utálja a cigányokat, meg kb az összes rasszt ami eltérő az Ő világuktól, de mégse kéne velem is lekezelően viselkedni, én javarészt a feketék dübörgős rap zenéit szeretem, aminél rezeg a porcelán szobor is, autózás alatt is a minél mélyebb basszus annál jobb elven vezetek, a csajoknál is az olyanok után mentem mindig is akik kicsit félvérnek néztek ki, kreol bőr, barna fekete haj, a mostani csaj akivel együtt vagyok már régóta Ő is ilyen és nem tudja kezelni ezt az egészet, de azt mondja lehet az idővel kialakul a viszonyunk vele.


Facebookon van egy régebbi videó róla az adatlapján amin egy kigyúrt cigánnyal ment össze az akkori iskolája előtt(a hozzászólásokból vettem ki mert valaki úgy emlékezett vissza hogy régi szép idők a suliban) nagyon elverte, már amikor a fejét ütötte sorozatban, akkor még mellkason is rúgta utána meg elesett és nyakon taposta, persze surranóval.

Tesóm mondta hogy jár mma és box edzésre is a kondi mellett, mert kíváncsi voltam erre, szóval tiszta gyilkológép

A dzsekijén skinhead felvarrók vannak, a kantár amit hord azon ilyen horogkereszt szerűség, tarkóján is van egy német idézet szerűség a végén 1488-al zárva, de fogalmam sincs mi a magyar fordítása.


Tesóm társaságát is azért kereshette mert szőke, és fehér bőrű. Szóval nem tudom így mi lesz később, gondolom ezt 23 évesen dolgozó emberként nagyon elhagyni nem lehet/nem is akarná hisz ez is szubkultúra vagy életérzés, mindegy is ki minek tartja.

De ilyen ellentétes szemlélet kereszttüzében soha nem fogjuk egymást úgy kezelni ahogy kéne, csak így nem lehet sógor kapcsolatot kialakítani.

24F


2016. dec. 25. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem az aggaszt, milyen férj, és milyen édesapa lesz.
2016. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!