Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg emos vagyok? 13f

Tenyleg emos vagyok? 13f

Figyelt kérdés
Fekete kockas ingbe szeretek oltozkodni,fekete nadraggal sokszor elegemvan az eletbol de azert nem vagom meg magam..bezarkozott vagyok,pesszimista, szeretem a nightcoret es az animet(pyschokat) nagyon erzekeny vagyok es hosszu hajam van..tenylef emos lennek?szt mondta az egyik ismerosom h az vagyok..

2016. dec. 28. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen helyesírással te nyomi vagy. Mellesleg nem emos hanem emo..
2016. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az nem helyesirasi hiba, ha elhagyom ez ekezeteket es elutok egy betut...tood telefonon nem konnyu irni.. :) Ja es nem azt kertem h kioktass hanem feltettem egy kerdest..de majd maskor hatha sikerul :D ;)
2016. dec. 28. 20:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Ezt neked kéne tudnod. Emo vagy?

Megjegyzem, a "tudod" és a "todd" nem ugyanaz. ;)

2016. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
És te "tood", hogy amikor szembesülnek az ittlevők hogy funkcionális analfabéták, 90%-a a telefonra fogja? :D
2016. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
28%

Hasonlítasz az emós stílusú emberekhez. Én is kb ugyanilyem vagyok,de azért mert ez tetszik,és nem azért mert emo szeretnék lenni. 13/L

Itt az a kérdés,hogy te mit gondolsz és,hogy te miért vagy ilyen?! :)

2016. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Egy emonak nem kell vagdosnia magat, hogy emo legyen, en vagdosom magam,de nem vagyok emo, van rgy emo ismerosom, o nem vagdossa magat, amiket felsoroltal, igen elegge emonak tunsz
2016. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Elektromann válasza:
69%
Ezt csak te tudhatod, ha tudatosan követed az emo szokásokat, akkor emo vagy, de ha csak vannak ebbe illő tulajdonságaid, attól még nem leszel emo.
2016. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Énis telefonról vagyok mégis ékezeteket is használok meg nem ütök el egy betűt sem. O.o Amúgy te érzed hogy azvagy-e de ne azért öltözz így mert menő. Amúgy rock meg metálokat szoktak hallgatni nem pedig nightcoret. xd De te döntöd el hova sorolod magad. 15f
2016. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézz utána az emo stílusnak, és döntsd el, mennyire igaz ez rád. Nem a haver fogja megmondani, hogy te ki vagy.

Én voltam már emo, goth, sátánista, metálos, rocker, gyászoló, otaku meg depis is, pedig csak annyi, hogy tetszenek nekem a fekete ruhák, szeretem az animéket, a "furcsa" zenét (j-rock egyébként, de mivel nem ismeri a környezetem, nekik csak "furcsa"), és élőben félénk vagyok. Ami így, 21 évesen már szokatlan kombináció.

Hord, ami tetszik, viselkedj úgy, ahogy neked kényelmes (a zárkózottságodra gondolok itt, nem arra biztatlak, hogy legyél bunkó), és definiáld magadat valahogy, ha szükséged van rá, de az se baj, ha semelyik stílusba nem tartozol :)


U.i.: Szerencsésebb esetben az "elegem van az életből" rész idővel jobb lesz.

2016. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, nem tartoztam egyik szubkultúrához sem, csak érzékeltetni akartam, mennyire skatulyáznak az emberek :)
2016. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!