Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tarsfuggo lennek?

Tarsfuggo lennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam az elmult idoben es olvastam cikkeket amik szerintem mind illenek ram..az utobbi idoben nagyon rossz a hangulatom,volt mar 2 kapcsolatom,az egyik tipikusan bantalmazo kapcsolat volt

1 evig turtem mig vegul szakitasra kerult a sor,jartam pszichologushoz is de otthagytam vegul..mostanaban egyre tobbet iszom,ugy erzem akkor jobb es mar az jar a fejemben hogy mikor tudnek inni ujra

Anyaval elunk van egy testverem apam 10 eve elhagyott..mindenkinek probalok segiteni es hiaba vagnak at 100szor megis mindig megbocsatok es ujra bizom az adott emberben..igazabol en sem ertem ezt magamban

Miota nincs kapcsolatom egyre jobban vonzom a problemas alakokat,es folyton ugy erzem hogy segitenem kell:(

Sajnos ezt nem igazan tudom megosztani anyaval sem,mert folytonos a balhe kozottunk es oszinten szolva nem igazan tudok bizni senkiben:/

Koszonom aki vegig olvasta es esetleg valaszol:)

15/Lany


2016. dec. 28. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagy társfüggő!

2. Ne igyál, sportolj inkább.

3. Apád lelépett.. bár az enyém lépett volna le 30 évvel ez előtt. Mindenkinek megvan a maga keresztje, megszámlálhatatlanul sok gyerek nő fel apa nélkül. Ez van.

4. Mindenkinek segítesz, megbocsájtasz ez jó tulajdonság, de míg megérsz lesz sok pofára esésed. Kihasználnak, eldobnak. Remélhetőleg tudsz majd tanulni ezekből ahogy idősebb leszel.

Szerintem szimplán egy elhanyagolt, szeretetre éhes kiskamasz vagy, aki mindenkihez kötődik. 15 évesen már egy évig bántalmazó kapcsolatban voltál, engem ez ütött pofán leginkább, mert akár én is írhattam volna ezt 15 éve. Használható tanácsot adni irdatlan nehéz egy korodbelinek, mert eléggé sajátos formában látjátok a világot. Az ivást felejtsd el, öld a sportba azt az energiát amit az önpusztításba próbálsz. Fuss, ha más lehetőséged nincs. Avval hogy tönkrevágod magad semmi nem fog megváltozni, a világ ugyan úgy forog majd tovább. Hidd el, nem érdemes ezt az egy életedet elbaszni.

Ne akarj mindenféle "problémás alakokat" megmenteni, nem lehet és nem is érdemes. Senki miatt ne tedd magadat tönkre, keress normális barátokat, biztos van ilyen.

A negatív embereket kerüld el! Persze hogy őket vonzod be, teljesen e körül forogsz. Változtass mert ezek a "gondtalan" évek nagyon hamar elszállnak és utólag nagyon nagyon bánni fogod..

2016. dec. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!