Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett a BMW a nagyképűség...

Miért lett a BMW a nagyképűség jelképe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez általánosítás. Nekem eddig egy negatív tapasztalatom volt velük. Épp a zebrán mentem át három másik emberrel, mire egy X5ös dudálva gyakorlatilag közénk hajtott. Leengedte az ablakot és kiszólt hogy miért nem húzunk el a p*ba?? (Hozzáteszem a boltból jöttem, táska a kezemben, farkaséhesen az ember csak sietni tud). Aztán kiszállt és tovább folytatta. Elég nagyra volt nyitva a szája, gondolom azért, hogy a nagybetűk is kiférjenek rajta. De az is lehet, hogy a mellette ülő nőjének akarta megmutatni, hogy ő a legnagyobb hím. Sajnálom a csajt, hogy egy kisp*csű, kissebségi komplexusos embert kell elviselnie maga mellett.

2016. dec. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ott a zebrán fejeltem volna le.
2016. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudom, hol van ennyi BMW, bár az is igaz, hogy csak onnan ismerek fel autókat, ha leolvasom a nevét az orráról vagy a seggéről.


De velem még senki nem kiabált.

2016. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a nagyképűség jele, de értelemszerű, hogy egy gátlástalan, lélektelen ocsmány jellem nem fog venni egy Nissan Micra-t vagy egy Fiat 500-ast. Márpedig az ilyen emberek a gátlástalanságuk miatt sok esetben gazdaggá válnak és mivel a gazdag emberek főként a három nagy prémiumgyártó (Audi, BMW, Merci) modelljeiből választanak így érthető, hogy sok idióta válik BMW tulajdonossá. Persze vannak normálisak is, pont ezért nem érdemes általánosítani. Az viszont tény, hogy a BMW a presztízse, sportos vonala és teljesítménye miatt elég népszerű a tahó bunkók körében. De ugyanez elmondható az Audiról is, ami mondjuk a BMW-nél egy fokkal "konzervatívabb". Fogalmam sincs miért alakult ki ez a kasztosodás, de talán azért mert a magyar pénztárcához mérten a BMW kínálja az elérhető legsportosabb és legnagyobb teljesítményű autókat. Mindenesetre akármilyen Merci volán mögött legtöbbször nyugodt és idős pénzes tatákat látok, mellesleg maga a gyár is inkább a luxus vonalat követi ellentétben a BMW-vel.
2016. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lenyomtam volna neki egy ilyet https://www.youtube.com/watch?v=eYHhhVhMFF8
2016. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bmwé inkább a bunkóság és tahóság jelképe. De az iPhone is meg az Omega karóra meg a többi drága kula divatcucc.

Nekem Lexusom van és mindenkinél többnek érzem magamat az utakon. Mert volt anyi eszem, hogy egy megbízható autót vegyek. Mégsem járhatok egy német kulagéppel. Van pénzem, hogy megvegyek egy drága Lexust. Mégsem járhatok egy piti kis Suzukival, ha már japánautó fan vagyok.

2016. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nade én még bőven ide sorolnám az Audi, Mercedes, Porsche tulajdonosokat is. Mind türhő tahók. De mit ne mondjak, minap elém vágott egy Vóvó SUV indexelés nélkül. Úgy látzik, hogy bővül a társasági körük.
2016. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!