Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy funkcionáli...

Létezik olyan hogy funkcionális alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy valakinek a személyiségére a rendszeres tompítás pozitívan hat?

2016. dec. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívan nem igazán.Lehet oldja kicsit, de ez nem tartható.

Funkcionális alkoholista az a személy, aki bár alkoholista, a függősége (még) nem hátráltatja különösebben, azaz dolgozik stb..

2016. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor fogalomzavar tényállása forog fenn. köszönöm a tisztázást
2016. dec. 29. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam ezt a kifejezést, de mértékkel az alkoholnak valóban van pozitív hatása, például használják sebkezelésre, én használtam már fájdalomcsillapítási céllal, amikor be volt gyulladva a fogam, amíg el nem jutottam fogászatra, illetve rám altató hatással van, szóval ha nem tudok könnyen elaludni, egy kis pohárka képes megoldani ezt a problémát.
2016. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szégyenlős, zárkózott személyiség vagyok. Egyszer próbálkoztam ilyen telemarketinges melóval sok éve.

Az első néhány nap katasztrófa volt, rendre leráztak, alig mertem megszólalni.

Aztán benyomtam két felest(nő létemre) hívások előtt és elkezdtem tök jól teljesíteni :))

Hosszabb távon azért nem ajánlom.

2016. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen.

Volt egy ismerősöm,ő úgy tudott autot vezetni ha előtte ivott egy pici töményet.azt mondta hogy fél a vezetéstől és ez megnyugtatja.

40évig müködött. Nyugdíj után nem vezetett.


Azt pedig egy tanárom mesélte,hogy az egyetemen egy tanárja mindig remegett amig nem ivott alkoholt,gyakorlatilag minden reggel azzal kezdett. Valszeg massziv alkoholista volt abból a fajtából aki naponta 1xiszik és iagzából se benne sem a környezetében nem tudatosul az hogy ő alkesz.

2017. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!