Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy aludjak el este?

Hogy aludjak el este?

Figyelt kérdés

Már másnap este elkezdek izgulni hogy hogy aludjak.

Lefekszem aludni és csak forgolodok és izgulok hogy nem tudok elaludni vagy valamiért azért is izgulok hogy anyaék a másik szobába már elaludtak. Nem tudom mi bajom lehet.

Kérem a segitségeteket vagy valamilyen módszert hogy hogy tudok úgy anyukámék szobájában aludni hogy ne ébresszem fel őket.

Várom a segitségeteket!

Ui: Altatót nem szeretnék bevenni vagy szedni.



2016. dec. 29. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Eleinte nem hittem de az olvasás tényleg hat, vagy hallgass zenét.
2016. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Van akinek az ASMR videók segítenek
2016. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igyál langyos tejet vagy kakaót :)
2016. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az a ASMR?
2016. dec. 29. 20:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket
2016. dec. 29. 20:50
 6/12 anonim válasza:
88%
En erdekes tenyeket szoktam olvasni a neten. Nem tudom miert de ugy elalszok tole mint a bunda. :)
2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
olvasgass valamit akar itt a gyakorin en bealszom tole rendesen pedig ezelott en is rossz alvo voltam..:)
2016. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 29. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Rendszeres sporttal és normális étkezéssel is sokat tehetsz magadért (pl. este már ne egyél valami zsírosat, nehezet és ha 2-3 naponta legalább 1-1,5 órában valami megerőltetőbb vagy kardio jellegű mozgást végzel, az hidd el, hogy le fog fárasztani!)

A fizikai aktivitás segít pszichésen is ellazulni, tényleg okoz örömet is a jól eső fáradtság és hidd el, hogy nem kell majd ringatni.


Plusz hozadéka, hogy mindenképp jót tesz az állóképességednek, egészségednek, önérzetednek, alakodnak is.

Hajrá :)

2016. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Indíts el egy nyelvleckét. Komolyan, én attól, ahogy monoton hangon ismételgetik a szavakat, perceken belül kidőlök, még akaratom ellenére is.
2016. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!