Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Zavar, ha a kiszemelt...

Férfiak! Zavar, ha a kiszemelt lánynak párja van?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha tetszik egy lány akkor hátráltat titeket? Én nő vagyok,de ha tetszik valaki és megtudom,hogy kapcsolatban van akkor tiszteletben tartom,de férfi ismerőseimnél nem ezt tapasztalom.
2016. dec. 29. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hátráltat? miben hátráltatna?


Kapcsolata van, onnanstól kezdve nem érdekel a csaj!

2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik egy csaj a hipermarketben, és azt látom hogy egyedül van, de közbe bejön a képbe a két polccal arrébb lévő csávója, akkor onnantól annyiba is marad a dolog. Egyrészt amíg más dugja addig mit foglalkozzak vele, másrészt meg nem próbálkozok be harmadiknak, mert lehet sőt több mint valószínű hülyét csinálnék magamból.

24F

2016. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyat nem tervezek olyan lánnyal, aki a barátja mellett ismerkedik más férfival, ha velem, akkor sem. Velem is megtenné később. Nem is kezdeményezek, csak ha ő nyomul először.
2016. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem zavar. A párjának nem tulajdona, van szabad akarata.
2016. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem zavar, mert nem ismerkedek "pasis" csajokkal.


Persze ki lehet fogni olyanokat akik elmondják hogy "épp szakítás közben vannak"...mi az hogy "közben"? Most vagy szakítanak vagy nem, nincs közben.


Másrészt ha valaki lecseréli a párját az később is meg fogja tenni.


Harmadrészt és ez a legvalószínűbb, hogy futsz felesleges köröket, a csajnak növeled az egóját, aztán hosszú idő múlva rájössz, hogy még mindig a pasija dugja nem te, de legalább elment rá egy csomó időd.

2016. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Amelyik lány a kiszemeltem arról tudom, hogy egyedülálló.

Nálam a legnagyobb turn off, ha egy lánynak palija van. Instant elvesztem az érdeklődésemet egy kapcsolatban lévő lány iránt.

2016. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzek nagy késztetést egy olyan lányt megismerni ,akinek palija van...
2016. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alain Delon ***** válasza:
Ha nem ismerem a másik fickót, nem feltétlen zavar.
2016. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Lánynak? Minek nézel vazze, pedomacinak? Nők kellenek, nem kislányok. Ha a kiszemelt nőnek van kanja, az nem zavar, mert legtöbbször valami puhány, akin nem nehéz túltenni. Azt lehet látni, ha már a nőnek is elege van belőle és akkor csak egy kis lökés kell, rá kell hajtani a nőre, aki örömmel hagyja ott.

Ha a nőnek hozzá való kanja van és jól megvannak, akkor nem fogja elhagyni másért.

De ha az én nőmet akarja egy ilyen kisk...ög, akkor annak mindig csúnya vége van és nem a számomra.

2016. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!