Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha lefekvés elött szoktam...

Gáz ha lefekvés elött szoktam halász jutkát hallgatni és nem is tudnék már enélkül aludni? 19f

Figyelt kérdés
Egyszerüen megnyugtat a hangja, és kizárja a felnött világ szarságait.
2016. dec. 31. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy már az is gáz legyen, hogy ki mit hallgat...
2016. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy gáz. Te erre alszol el, én meg egy ideig az Anconai szerelmesek musical válogatására aludtam el (rocker ként). Most már ASMR-t szoktam nézni/hallgatni.
2016. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem az.:)Azt hallgasd ami jólesik.
2016. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudsz e nélkül elaludni, akkor ez sajnos függőség.

(Még akkor is az lenne, ha nagybetűvel írnád a nevét.)

2016. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is megvan az elalvós zeném (igaz, nem Halász Judit, az ő szövegeitől sajnos falra mászok), és szerintem teljesen normális, hogy egy olyan dologra alszol el, amit szeretsz. Nekem a mai napig megvan Cica Úr, pedig 21 vagyok...
2016. dec. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :)
2016. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy aranyos és nincs vele semmi baj (fogalmazzunk úgy, hogy nem ártasz vele senkinek), de hazudik az, aki esetleg azt állítja, hogy ez az életedre semmilyen hatással nem lesz és most sokan rájönnek, hogy a párkapcsolatra gondolok. Egy igazi kiegyensúlyozott, céltudatos, elegáns stb. nő nem fogja ezt a szokásodat elfogadni, sőt az első adandó alkalommal a döbbenten/kiábrándulva le fog lépni, mert egy nő egy FÉRFIRA vágyik nem egy lelkileg visszamaradott kisfiúra. Ettől függetlenül lehet, hogy egy tutyi-mutyi nőcikét ez nem zavar, de szép és vonzó EGYENRANGÚ feleséged egészen biztos, hogy nem lesz.
2016. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A vonzó és az elegáns az relatív....
2016. dec. 31. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Még a te korodban elmegy, de pár év múlva fura lesz...bár az anyáskodásra hajlamos nőknek még akkor is bejöhet.

Viszont ha enélkül már tényleg nem tudsz aludni, az már függés...mindegy, hogy Halász Judit, vagy más.

2016. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem. Végülis eltudok aludni, csak sokkal nehezebben és rosszabbul alszom. Meg bevallom hogy a plüssök is hiányoznak ha pl máshol alszom. Régen vittem magammal de már anya nem engedi, mert szerinte gáz.
2016. dec. 31. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!