Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsétlenebb emberek! Ti...

Szerencsétlenebb emberek! Ti mit vártok a 2017-es évtől?

Figyelt kérdés
Csak olyan kommentelők véleményére vagyok kíváncsi, akik számára az előző év tényleg kudarc volt és ezalatt nem olyan first world problem-et értek, hogy nem kaptam új telót vagy szakítottam a párommal (aztán meg a következő hónapban jön a következő, mint ha mi sem történt volna). Szóval elsősorban anyagi és humán szempontból közelítsétek meg a kérdésemet! Ja, és a kor/nem kettősre is kíváncsi vagyok. :-)

2017. jan. 1. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Az idén sem lesz változás. Folytatódik a szabadrablás, és az állampolgárok kiszipolyázása.
2017. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmit. Attól nem lesz más egy élethelyzet, mert más évet írunk. Ha várok valamit, azt magamtól várom, legfőképpen azt, hogy legyen erőm a lehető legoptimálisabb módon kezelni a legkevésbé sem optimális életemet. Az előző évem sem személyes kudarc volt, sokkal inkább ahogy mondod, szerencsétlen események sorozata. Igyekszem nem belesüppedni ebbe a szerencsétlen szerepbe.

22/F

2017. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Mivel fényt nem látok az alagút végén, így csak remény, és bizalom, egészség!

45/F

2017. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan azt csinálom mint az elmúlt néhány évben is. Élem az életem, építem a jövőmet, befejezem a tanulmányaimat munka mellett, plusz ameddig tehetem addig szórakozok. nem vagyok egy hű de szerencsés ember, de nem is akartam soha nagy dolgokat elérni. Annyit akarok most is mint eddig, egy átlagos életet, tudjak hol lakni, tudjak mivel közlekedni, teljen, rezsire, kajára meg szórakozásra, és legyen szabadidőm a hobbimra.


Én ezt a szintet tartani tudom jelenleg, szeretnék családot, de az még messze van, de én nem erőlködök, mert annak is eljön az ideje.

2017. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Mástól? Az ég világon semmit. Az elmúlt 5 év bebizonyította, hogy kár bármi is elvárni a többi embertől, úgyse képesek teljesíteni a legkisebb dolgot se.
2017. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Várni nem várok semmit.

Még tanulok, úgyhogy nem számítok jelentős életvitelbeli változásra (még pár évig :S).

Azért én elég optimista vagyok, és igyekszem kihozni a helyzetből, amit lehet:)

2017. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2016 szerencsétlen ,rossz év volt. Semmit nem várok el új évtől.
2017. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 2016-os év a tanulás éve volt számomra. A 2017-es év arról kell, hogy szóljon, hogy az előző évben megtanult dolgokat kamatoztassam magam végett, hogy ne legyen továbbra is lúzer.
2017. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem várok, az év nem számít, és a problémák nem szűnnek meg egyik napról a másikra.

Élek ahogy eddig, kihozom a legtöbbbet magamból, aztán vagy elég lesz vagy nem.

2017. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem várok semmit, nem számítok semmire, jön ami jön, belesz**rok már az egészbe.

43/F

2017. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!