Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire illetlen az, aki a...

Mennyire illetlen az, aki a vendégei jelenlétében is meztelenül mászkál a lakásban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak nem szégyellős, neki természetes, hogy meztelenül alszik, aztán este fürdéskor, meg reggel úgy jön-megy a fürdőszobába. Meg azonos neműekről van szó, de akkor is, ez csak nekem furcsa? Egyesek hogyhogy nem szégyellik magukat, hogy ruha nélkül vannak mások jelenlétében? Akkor is, ha csak 1 percről van szó.

2017. jan. 2. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő?
2017. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
F
2017. jan. 2. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Fura.
2017. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem emberfüggő a szégyenlősség!
2017. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogyan felnő az is nagy szerepet játszik amit szülőktől lát,az lesz neki a normális amiben felnő
2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a környezetének nem kellemetlen, nincs benne semmi fura. Szerintem a lényeg hogy másokat ne hozzuk kellemetlen helyzetbe...
2017. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét kérdésre adott válasz szerintem az adott körülményektől függ - tehát változó.


Ha valaki a saját otthonában szeret meztelenül járni kelni, és ez a vendégét nem feszélyezi, vagy a vendég maga is kedveli a ruhanélküliséget, esetleg előre megbeszélték, hogy kényelmi szempontból levetik a ruhát, vagy naturistákról van szó, stb. Nos, ez esetben szerintem a vendéglátó nem illetlen.


Ha viszont a fentiek ellenkezője áll fenn, sőt a meztelenség kifejezetten zavarja a vendéget, ez esetben a vendéglátó szerintem illetlenül viselkedik. Még akkor is, ha ő van otthon, mert ez esetben a vendégét kellemetlen helyzetbe hozza.


A másik kérdésre: a szégyenlősség, illetve a nem szégyenlősség egy "tanult" dolog. Mindenkinél más a szégyenlősségi szint. Ki milyen neveltetést kapott, illetve milyen személyes tapasztalatokat szerzett a meztelenre vetkőzés kapcsán. Az egyik véglet, aki az öltözőben a saját neme előtt is csak törülközőbe csomagolva meri lecserélni a fürdőnadrágját - annyira szégyelli magát. A másik véglet a naturista, aki teljes nyíltsággal felvállalja a testét mások előtt. A kettő közt pedig rengeteg szégyenlősségi szint van. És az a dologban a legszebb, hogy mindenki azt tartja a normális szégyenlősségi szintnek, ahová ő maga is tartozik. A naturista a naturizmust, a szégyellős a takargatást, a köztes állapotú pedig a köztes állapotot:

2017. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé.


Anyámnak szokása ezt csinálni, főleg nyáron. Egyszer nyáron átjött a barátom hozzánk, anyám aludt éppen délután, barátommal a konyhába beszélgettünk meg minden, anyám meg ébredés után, kómásan jött be a konyhába totál meztelenül, nem takargatva magát, igaz le sem eset neki hogy meztelenül van mert a barátomnak köszönt is, és mondott valamit, barátom persze totál megbámulta, amiért nekem lesült a bőr a képemről főleg azért mert akkor a barátom engem még nem látott meztelenül mert még friss volt a kapcsolatunk, de anyámat már ismerte. Lényegében anyám alapból csinos nő 45 éves létére jól tartja magát, és a barátom igen csak tett megjegyzést, persze anyámnak leesett, és felkapott magára valamit, de ő úgy van vele hogy a barátom 21 évesen látott már nőt meztelenül, most minek takargassa magát. Nyilván nem mutatkozik előtte meztelenül, de ha így alakult már szerinte mindegy.

2017. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

ha tökéletes testem lenne akkor én sem szégyelném.

és ha neki úgy jó akkor legyen úgy.

aki szerint illetlen az nem menjen oda.

2017. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Fura.

Az én véleményem az: A teste intim dolgait tartsa meg mindenki magának/párjának.

S igen, illetlen.


Az én anyámnak is rossz szokása egyszál pin ba flangálni és nem egy szép látvány. Főleg ha lehajol és pont arra nézel, mert szól neked. T.T

Szegény öcsémnek fiúként cinkebb lehet xD


Úgy fogja fel anyám "én gyerekeim vagytok, én toltalak ki" a pasija előtt meghát nem szégyenlős senki se.

Szerencsére, ha vendég jön, hajlandó magára venni valamit.

Ahogyan rossz szokása a fürdőbe is bejárkálni kopogás nélkül, mert hogy a gyerekei vagyunk.

Szr ügy, ha pl öcsém intim dolgával játszik, vagy akár pl terpeszbe borotválkozok ....-.-"


Legalább az ilyen meztelenkedők vennének fel egy köntöst.

Vegyetek neki ajándékba egyet XD ne meztelenkedj felirattal.


23-N

2017. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!