Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azokhoz szólok, akik írtak...

Azokhoz szólok, akik írtak bakancslistát. Milyen szempontból írtatok rá dolgokat?

Figyelt kérdés
Kalandokat írtatok rá? Vagy az álmaitokat? Egyszeri dolgokat, vagy olyat, ami tartós? Tehát miről szól: arról, hogy egy-két dologban részt vegyetek, vagy hogy kitejesítsétek magatokat (pl. megtanuljatok dolgokat, bizonyos helyen dolgozzatok stb.)?
2017. jan. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én helyeket írtam rá.

Én motorozok,és így sok helyre eljuthatok.

Össze írtam külföldi/belföldi településeket,meg pár országot amiket szívesen meglátogatnék.

2017. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Jöhetnek még. :)
2017. jan. 2. 13:30
 3/4 anonim válasza:

Mindkettő.:) Vannak rajta pillanatnyi dolgok, amik nem tartanak tovább akár néhány percnél, de van nekem olyan is, ami egész életemre tart.:)

Én mindenképpen a vágyaimat követve írtam (bár leginkább csak fejben, jobban mondva lélekben van ilyen listám, nincs minden leírva:)), mert számomra az a legfontosabb, hogy ha már kaptam az élet nevű ajándékot, akkor boldog legyek és kihasználhassam, amit kaptam, ez pedig nekem azt jelenti, hogy a vágyaimat/céljaimat követve élek, amennyire csak lehetséges!:)

2017. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Hajrá hozzá.
2017. jan. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!