Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem lehet ide...

Csak szerintem nem lehet ide már lassan egy kérdést se kiírni?

Figyelt kérdés

Üdv! :)

Miért van az hogy már erre az oldalra egy kérdést sem lehet feltenni?Mármint hogy ha kiír az ember valamit,akár 1 kis vigaszra vágyik,vagy megértésre már mindenki ugrik az illetőnek?És konkrétan minden emberi csődtömegnek lehordják?Most lehet azt mondani hogy nem itt kell "vigaszt,vagy valami választ" keresni,de ez az oldal nem azért jött létre,hogy ITT megkérdezzünk valamit,amit "máshol nem"?Szerintem nagyon szomorú hogy ennyi primitív ember van itt...Senki(tisztelet a kivételnek),nem veszi figyelembe hogy valaki,elkeseredett,vagy éppenséggel gyerek...Hanem inkább még 1x belerúgnak...


Csak én vagyok már itt szinte aki,normális választ próbál adni,ha már az esetek 90%-ában nem jön?


Biztos vagyok benne,hogy most is majd mindenki pattogni fog.De lássuk be...ez az igazság!


2017. jan. 2. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Én ezért szoktam troll kérdéseket kiírni, csak hogy röhöghessek egy jót, mert ami itt folyik annak nem sok értelme van :/
2017. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát igen,pont ez a baj.

Régen is ez volt,de nem ennyire.

2017. jan. 2. 13:17
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Én rengeteg kérdést kiírtam már, de soha nem bántam meg. Mindig nagyon sokféle válasz érkezett, de az, hogy ezeket hogyan tudtam kezelni, mindig rajtam múlott.

Rájöttem, hogy azt is figyelembe kell vennem, ami nekem nem tetszik, sőt ami a legjobban fáj, abban többnyire van valamennyi igazság.

A provokáló válaszokra egyszerűen nem válaszoltam, a többit pedig megfontoltam, hiszen azért tettem fel a kérdést, hogy más szemszögből is lássam magam.

2017. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Igazad van.Mindenkit lehurrognak nem csak a kérdezőt hanem azokat a válaszolókat is akikkel nem értenek egyet és megy a lepontozás.
2017. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Üdv:)

Én azt nem értem,hogy ide miért jönnek depizni az emberek?Mármint; -ez az oldal kérdések miatt jött létre,nem pedig amiatt,hogy ide járjanak az emberek kisírni magukat,arra ott vannak a barátok,a család.

Lehet itt károgni,de ha baromságot kérdezel,ne csodálkozz,ha jönnek a primitív válaszok.(hülye kérdésre hülye válasz)

Én rengetegszer raktam fel kérdést,NORMÁLISAT,és nem jött senki se "negatívoskodni".Egyébként meg ha nem bírod a kritikát(a kérdésedre),akkor ne tegyél fel kérdést.Ennyi.(olyan mint a verseny;ha nem bírsz veszíteni bele se kezdj)

2017. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak tudod,ezt magyarázd el egy gyereknek,akinek pl nincsenek barátai,a szülei meg sz.rnak rá.:)

Ja meg te biztosan 100%-ig bírod a kritikákat.


Csak tudod ha valaki értelmes kérdést tesz fel értelmes választ vár,nem olyat ahol le hurrogják.

2017. jan. 2. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

"Csak én vagyok már itt szinte aki,normális választ próbál adni"

"Biztos vagyok benne,hogy most is majd mindenki pattogni fog"

Mit vártál ilyen dumával? Hogy el leszel könyvelve a Gyakori önzetlen Terézanyjának? Jórendben, tevagy az. Te vagy az EGYETLEN, aki NORMÁLIS. Ergo több száz felhasználó nem normális, de te azért mented, ami menthető. Ezt szeretnéd olvasni?

Hát, akkor csak működj így, van itt vagy 50 kategória az élet minden területéről, amikben helyt állhatsz mind emberileg, mind szakmailag. Sok sikert!

2017. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Látod,ennek a kérdésnek sincsen semmi értelme,csak azt várod,hogy jöjjenek és megvígasztaljanak,hogy igen én is ezt látom.Ezt kéne befejezni.Ez kb. olyan kérdés,mint hogy: " Hogy fogyjak,mennyit kéne még fogynom?2m,25kg,10/L " Mindenki tudja,hogy nem kell fogynia,de ő szeretné,ha a többi ember is megmondaná neki.

Elkanyarodtam nagyon.

Egyébként egy gyereknek is bírnia kell a kritikát.12éves kortól már illene,9éveseket meg nem sokat látok(Szerencsére).

" Csak tudod,ezt magyarázd el egy gyereknek,akinek pl nincsenek barátai,a szülei meg sz.rnak rá.:) " Akkor pedig bírja ki magába.Nem olyan nehéz az,hogy senkivel sem osztod meg bánataidat.

" Ja meg te biztosan 100%-ig bírod a kritikákat. "

Bírom,azért írtam le.


#7 +1

2017. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer gondolkodtam rajta hogy valami kiéhezett perverz csajnak állítom be magam, amikor ilyen idióta kérdések jönnek hogy "lányok szeretitek-e ezt vagy azt" stb., de aztán rájöttem hogy nem akarok privát üzeneteket mindenféle kanos palitól, úgyhogy inkább letettem róla.


Ami meg a másik, ha valamit nem tudok, nem a GYK-n fogok utána nézni, mert bárki írhat bármit...

2017. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látod?

Pont ezzel van a gond!

Hogy az ilyenek mint te csak a rosszat veszik észre mindenben!

érdekes...ezeket nem raktad be...miért is?


"Szerintem nagyon szomorú hogy ennyi primitív ember van itt...Senki(tisztelet a kivételnek)"

Ezzel megbukott az a hozzáfűzésed,hogy csak magamat veszem tökéletesnek.:) Tisztelet a kivételnek!Tehát?


"nem veszi figyelembe hogy valaki,elkeseredett,vagy éppenséggel gyerek...Hanem inkább még 1x belerúgnak... "

Ne mond hogy soha nem vetted még ezt észre.:) Egy normális kérdésnél.Mondhatod nyugodtan ezt!De akkor hazudnál.


"Csak én vagyok már itt szinte aki,normális választ próbál adni,ha már az esetek 90%-ában nem jön?"

Ott van a SZINTE szócska.C: Ha nem lenne ott akkor IGEN,jogos lenne az írásod.


"Biztos vagyok benne,hogy most is majd mindenki pattogni fog."

Bocsánat,rosszul fejeztem ki magam!A nagy többség pattogni fog.Bocsi,hibák mindenkinél elő fordulnak! :) Kérlek nézd el nekem ezt a kis hibát.De tudod igazam van.Sokan nem kapnak a kérdésükre nagy részben normális választ.


És most nem azt mondom hogy mindenki hülye csak én nem!:) Úgy hiszem nem mondtam sehol ilyet. Azzal meg hogy rosszul fejeztem ki magam,nem lehet mit kezdeni.próbáltam utólag kijavítani.Ennyi.De te se beszélj úgy mint aki olyan hú de nagy ember!

2017. jan. 2. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!