Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szemetelnek olyan sokan...

Miért szemetelnek olyan sokan az utcán? Igénytelenek?

Figyelt kérdés

Pár napja egy parkolóban az autónk melletti jármű ablakán dobálta ki egy ember a szemetét.


Aztán egy fűúton hajtottunk és az út mellett is sok szemét volt elszórva.


Miért ilyen s u t t y ó sok ember? Pár méterre a kukától is inkább a betonra dobálják sokan a szemetüket.


Remélem, ti a szemetesbe dobjátok a szemetet!



2017. jan. 3. 10:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
9%

Természetesen, óvónéni!


Egyet kérdezhetek? Lehet, hogy sokan suttyók, de miért kell a nagy átlagot suttyónak és fogyatékosnak nézni?

2017. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Szia! Szeretem a gyerekeket, de nem vagyok óvó néni.

A kérdésembe feleslegesen kötöttél bele.

Nem írtam olyat, hogy a nagy átlagot suttyónak vagy fogyatékosnak tekinteném. Fogyatékosságról szót sem ejtettem.


Ahogyan TE is azt írtad, hogy sokan suttyók, én is. Pont azt. Így logikátlan a hozzászólásod.


"Természetesen, óvónéni!

Egyet kérdezhetek? Lehet, hogy sokan suttyók, de miért kell a nagy átlagot suttyónak és fogyatékosnak nézni?"

2017. jan. 3. 10:52
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
2 okból szemetelnek az emberek, igénytelenségből és figyelmetlenségből. Pl. ha nem veszem észre, hogy miközben sietek valahova kiesett a zsebkendő a kabátzsebemből, akkor én is szemeteltem, de nem szándékosan.
2017. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen. Hát az egészen más kategória, ha az ember elhagyja a zsebkendőjét vagy pl. a zsebében tartott bevásárló listát, egyebet, ha kirántja mással együtt. Az nem szándékos.


A kérdésem a szándékos szemetelésre vonatkozik. Nem tudom megérteni.

2017. jan. 3. 10:59
 5/32 anonim ***** válasza:
16%

Rendben. Hogy értsd: "Remélem, ti a szemetesbe dobjátok a szemetet!"


Ez a gyermeteg mondat borítja az egész kérdésnek álcázott megállapítást, aminek kb annyi a jelentősége, mint ha azt állapítanád meg, hogy a víz folyik, a nap meleg, az emberi hülyeség meg határtalan.

Mindig is voltak nemtörődöm emberek. De hol ebben a hírérték? Mire irányul a kérdés egyáltalán?

2017. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Hogy értsd"


Felesleges a lekezelős stílusod, de hát lelked rajta, te dolgod.


A remélem kezdetű mondattal kifejeztem egy érzésemet - legalábbis elképzelésem szerint.


Ritkaságszámba menne, ha befejeznéd a kötözködést.

2017. jan. 3. 11:01
 7/32 A kérdező kommentje:

Hírérték? Milyen hírérték? Ez egy hirdető oldal? Újság?


A kötözködést inkább fejezd be, minthogy zagyválsz.

2017. jan. 3. 11:02
 8/32 A kérdező kommentje:

Volt, aki nem értette a kérdést, akkor neki elmagyarázom.


Kérdés: "Miért szemetelnek olyan sokan az utcán?"


Arra vonatkozik, hogy személy szerint én nem tudom megérteni azt, hogy miért teszik! Szerettem volna, ha valaki elmagyarázza az okot! Érted már?

2017. jan. 3. 11:05
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam magammal cipelni a szemetet sose. Eldobom, ahol jól esik. Azért fizetik az adómból az utcaseprőket.
2017. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Értem. Azt még megírnád, hogy abban az esetben is így teszel, amikor pár méterre van tőled a szemetes?
2017. jan. 3. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!