Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na és akkor mi van ha nekem...

Na és akkor mi van ha nekem volt hajbeültéetésem? Miért tabu ez? Irigységből útálkoznak és homoszexuálisoznak egyesek, vagy ez tényleg valami férfi imidzs rombolás? 30f

Figyelt kérdés
Amikor tini voltam kezdett el hullani, és mire 20 éves lettem, inkább hasonlítottam mézga gézára mint egy kortársamra, leszámítva azt a tényt, hogy nekem Gézával ellentétben nem volt sörhasam. Az államokban végezték el a műtéteket az akkori lehető lejobb eszközökkel. 3 műtétem volt, és visszanyertem a hajamat. A 4. műtétem 5 évvel ezelött volt, ami helyrehozta a donor terület hiányosságait, amit az első, nem éppen a legjobban sikerült műtét okozott. oldalól és hátulról is vittek hajt a feje tetejére, és meglepően dús hajam van. Ok, beismerem, megnöveszteni hosszúra kevés lenne, de egy féhosszu hajnak tökéletes, viszont így is inkább röviden hordom. A poén az, hogy az akkori barátaim meggyűlöltek érte, piszkáltak és végül én hagytam ott őket... Érdekes, a mai napig ha valakinek elmondom, rosszallóan néz, elítél. Nem rejtegetem ezt, nem tudom miért kéne. Több hajam van , szebb a hajvonalam mint a legtöbb 30 évesnek. ez van, lehet emiatt irigyek?
2017. jan. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni:


1. Van egy csomó ember, akik örülnek ha hónap végén nullára kijönnek, és fújnak mindenkire akinek telik bármiféle "luxusra".


2. Nem mindegy hogy beszélsz róla, vannak emberek akik teljesen el vannak szállva maguktól, tipikus "de király vagyok" gondolkodásuk van és úgy gondolják mindenki rájuk irigykedik holott ez nem így van.

2017. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tartom magam királynak, nem dicsekszem vele, csak ha szóbajön a haj, vag látnak rólam eg régi képet, elmondom. nem érzem titoknak.
2017. jan. 4. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
jah, az utolsó műtétemet én magam saját zsebből fizettem már ki, az első hármat természetesen a szüleim, mert nem bírták látni ahogy szenvedek és bezárkózom emiatt....
2017. jan. 4. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a póthaj sokkal gázabb a nőknél! Legyél boldog hogy valóra vált az álmod! Azzal pedig ne foglalkozz mit gondolnak az emberek.
2017. jan. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!