Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye hogy nem gyerekes ha...

Ugye hogy nem gyerekes ha nekem nagyon tetszett a gólyák mese moziban? Sztem tök cuki. Tok valami új mesét ami nemsokára moziba kerül és jó lessz? Húszonéves fiú

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. A legtöbb rajzfilm úgy van megcsinálva, hogy a felnőttek is élvezzék.
2017. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A trailer jól nézett ki. Az így neveld a sárkányodat nekem tetszett. Valamikor jön a Croodék 2, a Balerina kicsit elcsépelten, de egész jól nézett ki.
2017. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a helyesírásod a gyerekes.
2017. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok megszoktam nézni a jobb meséket, pl. Frozen, Despicable me de az, hogy kijelentem ez cuki na az már gondos. Ok. megnézed, tetszik, de azért ne lelkesedj, mint egy hat éves. Plusz már nem fiúnak kellene tartanod magad hanem férfinak.
2017. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért, egy fiú nem tarthatja cukinak a mesét? sztem az volt, és imádom az aranyos cuki dolgokat és igen, elhagyja a számat a moziban hogy "ez de cuki" .... és képzeld, nem vgyok kevesebb mint te.
2017. jan. 6. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én inkább az aranyos szót használnám a helyedben...
2017. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"és képzeld, nem vgyok kevesebb mint te."


Nem ismerlek, te sem engem, szóval hagyjuk ki a több vagy kevesebb, de az biztos, hogy húszonéves léttedre nagyon gyerekes a kérdést írtál ki a válaszodból, meg kb. 10 évesnek tippelnélek.

2017. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!