Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szánalmasak...

Csak szerintem szánalmasak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy toleranciával kapcsolatos kérdésekben amikor kiderül valaki válaszából, hogy nem toleráns, akkor valaki odaírja válaszként, hogy "Az ilyenek nélkül lenne boldogabb a világ/az ilyenektől kéne megszabadulni, mint te", erre visszaírja,, hogy "Na, ezzel bebizonyítottad, hogy te aztán mennyire toleráns vagy...", mintha nem lett volna logikus az előző válasza. A toleráns emberek csak a bűnözőket nem tolerálják, és azokat akik nem toleránsak. Szerintem ez logikus.

2017. jan. 7. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nem logikus.
2017. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Rajtad kívül senki sem veszi ilyen komolyan, ami itt folyik. A Kérdezők kb. 90%-a, a válaszolóknak pedig legalább 70-80% véleményem szerint kötözködni akaró troll.
2017. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A toleranciát csak azok kapják,akik azt másoknak is adják.


Nem tudom mit nem lehet ezen felfogni?


Az intoleráns,mindenki gyűlölő embereket NEM KELL ELFOGADNI.


Őket és a bűnözőket nem fogadják el a toleráns emberek, mindenki mást viszont igen.

2017. jan. 7. 12:12
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

"Az intoleráns,mindenki gyűlölő embereket NEM KELL ELFOGADNI."


Észrevetted már, hogy ilyen gyakorlatilag nem létezik?

2017. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Én azt vettem észre, hogy a "toleráns" eberek az ellenkező véleményeket nem tolerálják. Legyen szó bármiről, a legtöbben addig toleránsak, amíg valaki másképp nem gondolkodik mint ők.
2017. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Észrevetted már, hogy ilyen gyakorlatilag nem létezik?"


Jaj istenem -.- Javítva: Az intoleráns embereket NEM KELL ELFOGADNI.

2017. jan. 7. 12:18
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

"Őket és a bűnözőket nem fogadják el a toleráns emberek, mindenki mást viszont igen."

Igen, már megjelentek az aktivisták, akik a pedofíliát pártolják és a felnőtt, arab férfiak kislányokkal történő házassága mellett kampányolnak. Szép új világ...

2017. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Minden toleráns csoportban találhatsz ilyen hülyéket, akik tényleg túltolják előző, de nem ők a többség.
2017. jan. 7. 12:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindennek és mindenkinek meg van a helye a világban.
2017. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!