Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg lehet bízni a...

Szerintetek meg lehet bízni a Cipőrendelés.com oldalban?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy eredeti cipők vannak e ott,de elég gyanús. Szeretnék rendelni rengeteg cipőt,mert megéri csak nem tudom,hogy fogok e csalódni. Nem hiszem egyébként hogy a Playersroom-ban meg Officeshies-ban eredeti cipők lennènek. Egyszer voltam a NikeCleavestore-ban,ami Polgáron van az M3-as útón. Ott vettem egy Nike Air Max 90-et,ami összesen 10.000Ft-ba került. Nagyon jó a minősége. És nem csalódtam még ha hamisítvány is. Szerintetek megbízhatok ebben az oldalban?
2017. jan. 7. 14:47
 1/5 anonim válasza:
Szia. Én töbször rendeltem onnan. Pl: air max-ot superstart, éktalpú nike cipőt, Huarache-t. Mind nagyon jó minőségű volt. Egy rossz szavam nincs rá. De hogy eredetie az már nem biztos. Air max cipőmet kb 1,5 éve vettem. Még mindig úgy néz ki mintha új lenne. Pedig amikor nem magassarkú van rajtam azt hordom. én ajánlom :D
2017. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. jan. 7. 20:15
 3/5 anonim válasza:
hamis gagyi cipők olyanoknak akiknek nincs pénzük eredetire de azért menőzni szeretnének
2017. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert azt hiszed,hogy amit leemelsz a polcról meg a duplájába kerül az tényleg eredeti? Manapság az emberek úgy vernek át ahogy csak tudnak.
2017. jan. 9. 06:14
 5/5 anonim válasza:

Ezért kell Nike boltban sneakerzben és hasonló boltokban

(nem webáruház) vásárolni.És ezeknél a hamis sz*roknál tapintani lehet a külnbséget!

2017. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!