Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Olyanokra lennék kíváncsi, akik edzeni akarnak, változatani, csak még nem kezdték el, esetleg akadályokkal kűzdenek, vagy elkezdték, de egyedül nem érzik jól magukat.


A kérdésem az lenne, hogy ti milyen testalkatúak vagytok, és titeket mi akadályoz, vagy ha nem ütköztetek akadályba, mikor döntöttétek el, hogy megváltoztok és miért?


Normál testalkatúak is válaszolhatnak. :D



2017. jan. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én nem akarok változtatni, az én testem tökéletes, feszes, vékony, én szórakozásból edzek, meg hogy feszes legyen a bőröm :)


Bár elő szokott fordulni hogy nincs kedvem hozzá :)


25/l

2017. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normál magas testalkatú vagyok a tunyaság miatt némi felszíni hájjal. Engem erősen befolyásol az időjárás, ilyen hidegben nincs még annyi motivációm se a sportra mint tavasszal, fürdőbe is ment a családom, de télen attól is viszolygok, sőt télen még gyümölcsöt sem tudok enni(mondjuk nyáron se eszek túl sokat).

Csajom sincs aki plusz motivációt adna. :D

Meg persze önvédelmi szempontból is jó lenne már elkezdeni. Többször volt h sokat edzettem de aztán abbahagytam.

2017. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam hogy pszichológus leszek, de időközbe szarabb lett a rendszer úgyhogy úgydöntöttem hogy inkább szidom énis a rendszert, és lázadok és bebizonyitom hogy 0 tudással befojásolhatóak az emberek xd
2017. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
161 cm és 53 kg vagyok ÁLTALBAN, sanos hízásra nagyon érzékeny, sajnos sokat tudok falni és olyan rámjön mindig 1-4 kg de amikor tükörbe nézek le is adom gyorsan. Akadályok azok általában hogy mire hazaérek a munkábol hulla vagyok... nemrég voltam dokinál és kiderült hogy IR-em van azota azt csinálom hogy sokszor kevesebb adagokat eszem és igy msot szinten tudom tartani a sulyomat, amikor nemrég sokat fogytam 1 éve azaz esküvő miatt volt, akkor heti3szor kondiztam, az jo volt, mert a lelkiállapotom is stabilabb lett, azóta inkább az evésre figyelek. drukkolok neked :)
2017. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!