Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány embert ismertek akire...

Ti hány embert ismertek akire "hatnak" az ASMR videók?

Figyelt kérdés

Justvidman után gondolom mégtöbben kipróbálták de azt vettem észre hogy a baráti körömből kb senkinek sincs bizsergő érzése, én régóta nézek, segít ha pánikrohamom van és van hogy teljesen ellazulok, néha elalszok tőle de megértem ha valakinek bizarr és fura (van mondjuk pár érdekes, mondjuk a Hollós-dinnyés csávó (EphemeralRift) tényleg elég érdekeseket csinál). Viszont azt hittem tekintve hány videó van fent az emberek úgy fele minimum érezhet tőle valami mégis akárkit kérdezek neki egyáltalán nem jön be ennek semmilyen formája.

Ti hány embert ismertek aki ezeket szereti?


2017. jan. 8. 00:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Hát az a helyzet, hogy én is, meg úgy az erős többség is csak maszturbál a videók alatt :(


Bárcsak leszokhatnék róla.

2017. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtennéd, hogy leírod, mi ez? Qrva szar telefonról linkeket nyitogatni, meg google-özni.
2017. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ez egy elég bizarr dolog, de pl mikor a fodrász mossa a hajad és maszírozza és ilyen kellemes bizsergő érzést érzel a gerincedben és a fejed hátuljában és ellazult leszel. Ezt ASMR-nek (Autonomus Sensory Meridian Response, nem tudom mit jelent magyarul, ez egy biológia reakció) nevezik és ez egy kellemes dolog, mint egy "agymasszázs". Ezt általában kellemes hangok és a "személyes figyelem" váltja ki. Szóval, vannak ilyen videók ahol pl a csaj eljátsza hogy megfésül, levágja a hajad, kisminkel, megvizsgál, gyakorlatilag MINDENRŐL (de tényleg) van ilyen videó, a leg bizarrab dolgokról is és ezek ugyanezt az érzést váltják ki.

Valaki teljes ellazultsággal élvezi ahogy egy csaj úgy csinál mintha puha ecsettel simogatná az arcod és ilyenkor még érezni is véli az ecsetet, míg más nem érez semmi és kifejezetten kellemetlen érzés ezt néznie mert neki ez furcsa és nem jó érzés.

2017. jan. 8. 02:44
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt ijesztőek.

https://www.youtube.com/watch?v=Zam12Ae1-68

Erre hogy a büdös életbe lehet ellazulni?


JustVidman örökké! :D

2017. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rám hatnak. Hogyha igazán bejön egy videó, akkor bizsereg a fejem tetejétől a tarkómig, nagyon jó érzés. De ha ez nincs, akkor is kellemes hallgatni, nyugtató.


Amit az első írt olyanról nem is hallottan még, nekem teljesen másról szól ez, semmi szexuális nincs benne.

2017. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 figyelj, ha belegondolsz egyesek mikre verik ki ez még nem is olyan durva :D
2017. jan. 8. 11:29
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Rám agybizsergető hatással inkább a zenék vannak. Belenéztem pár ilyen ASMR videóba, de őszintén szólva engem ez inkább elborzasztott, hogy ilyenekre van igény, hogy fél órán keresztül azt hallgassa valaki, hogy ecsettel simogatnak egy mikrofont például...
2017. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 igen ha az ember racionálisan beletekint tényleg hülyeség, de ez ugyanúgy ellazít mint egy masszázs csak ez ingyen van és nem kell érte sehova se menni :D
2017. jan. 8. 21:10
 9/21 anonim válasza:
83%
Én imádom ezeket a hangokat :D tényleg ellazulok,elálmosodok tőlük ,lehet furán hangzik de azoknál a videóknál működik amin csámcsognak,esznek,szopogatnak valamit,cuppognak
2017. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Jelen!

Majdnem minden nap nézek asmr-t, általában Danipink89-től vagy AsmrDarling-tól.

És a kérdésedre válaszolva: 1 ilyen ismerősömről tudok.

2017. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!