Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedhet igy egy nő?

Hogy viselkedhet igy egy nő?

Figyelt kérdés
Hali! Megdöbbentett egy nöi ismim viselkedèse,amire próbálok magyarázatot talàlni ès megèrteni de nem sikerül. Règebb óta ismerjük egymást,tudja jol mit èrzek irànta,ugy bánok vele mint a himestojással,segitek neki,mellette állok jóban rosszban,szeretem. Mert ugy gondoltam erre van szüksège.Erre most bejelenti hogy össze feküdt egy pasival aki valami furcsa módon bejön neki.A pasi nem hogy nem különb nálam de a kisujjamon a köröm többet èr nála. Èrtetlenül állok most hogy jelenthet többet neki egy senki,annál aki mindig jó volt hozzá? Igaz tehát a szóbeszèd hogy kèt ènje van a nőnek,van amit szeretne,ès van sz amire valojában vágyik!

2017. jan. 8. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs két énje.

Miért ne feküdhetne le azzal, akivel szeretne? Csak azért, mert te szerelmes vagy belé? Ez nem egy olyan dolog, ami gombnyomásra aktiválódik és hú, akkor ő is beléd szeret.

2017. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Itt az a baj hogy nem dugtad meg még akkor mikor lehetett volna. Most ki*aszásból szembesített a tényekkel.
2017. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Barátzónázott lettél, attól hogy bele vagy zúgva ő még nincs beléd és akármennyire is leszel vele kedves ez nem fog változni. Neki az ilyen pasik jönnek be akik tesznek rá és dísznek tartják, majd rájön és keres egy normálisat (vagy nem). Tudod ez ilyen "fúúúúú, de szexi rosszfiú, biztos kemény és hideg pasi de majd ÉN betöröm" na ez általában nem jön össze, sőt.
2017. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek azzal fekszenek össze, akikhez vonzódnak, nemtől függetlenül. A nemi vágy nem racionális szempontok alapján alakul ki.:-) Ha nem így lenne, nem szenvedne rengeteg értelmes, kedves nő azzal, hogy lefogyjon, sminkeljen, esetleg plasztikáztasson, mert különben a kutyának se kell.
2017. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TR75 ***** válasza:
M.E.N.E.K.Ü.L.J.
2017. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha te elmondtad neki, hogy szerelmes vagy belé, ő elutasított, te pedig reménykedve mellette vagy, az a te hibád.


Persze lehet barátzónácskának is csúfolni, ha még nem vagy férfi.

2017. jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van,a legnagyobbat èn hibáztam mert hagytam hogy ez törtènjen velem! Az egomat sèrti inkább ez a dolog , ebből született ez az irás. Hülye ès vak voltam!
2017. jan. 8. 02:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, te szereted, de ő nem téged, és nem egy tárgy, így azzal fekszik össze, akivel akar.

Menekülnék tőled. Te mondod meg, nekem mi vagy ki a jó? Bocsi, de magam döntöm el.

2017. jan. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mert ugy gondoltam erre van szüksège"

- azt hagy tudja már ő (engedelmeddel), hogy mire van szüksége.

"a kisujjamon a köröm többet èr nála"

- az eretnekek nem ezt mondták a középkorban, amikor kínzásuk során csipesszel tépték le a körmeiket, kezdve a kisujjal.

"hogy jelenthet többet neki egy senki,annál aki mindig jó volt hozzá"

- aki a te szemedben senki, az más szemében valaki. Vannak nők, akik igénylik, hogy még idejében kiteljesedjenek. Pont, hogy nincs szükségük érzelmi aranykalitkára. Ha élni akar, engedd, hogy éljen.

"kèt ènje van a nőnek,van amit szeretne,ès van sz amire valojában vágyik!"

- Sőt, még több is. De a felismerés, hogy te egyiknek sem vagy a része, felbecsülhetetlen!

Egyébként ha a kapcsolatotok alapdefiníciója a barátság, akkor miért nem hagyod, hogy azt tegye, amit szeretne? Ha ő boldog, barátként te is az vagy, nem? Ha nem, akkor ott a barátság már önzéssé degradálódott.

2017. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

A csaj nagyon bunkó. Volt már ilyennel dolgom nekem is, de én ezeken után is foglalkoztam vele, és később másik fiúval jött össze ezért. Ha pedig elegem lett belőle akkor újra jött hozzám hogy foglalkozzak vele.


Szerintem hagyd a francba, ha olyan rohadt vak hogy meglássa benned az értéket.

2017. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!