Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagányabb, bevállalósabb...

Vagányabb, bevállalósabb fiatal csajokat, egy ehhez hasonló megjelenéssel meglehet fogni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Pár éve elkezdtem átformálni magam, mert meguntam hogy egy bizonyos rétegben a rossz fiús jegyek dominálnak, és ezeket előnyömre tudnám kovácsolni a 17-20 éves korosztályban, pedig csak 24 vagyok jó magam is.

Illetve a próbálkozások értelmetlenségét nézve, próbálok arra rámenni hogy nekem ne kelljen kezdenem, inkább a nő tegye meg az első lépést, így biztosabban alakulhat ki valami.



2017. jan. 8. 18:21
1 2 3
 11/21 piriiiii ***** válasza:
72%

Nekem nem jön be. :(

20/L

2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
33%
Szerintem aranyos, de én meg nem vagyok bevállalós:) Azért sok sikert neki.
2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ehhez nem csak ilyen megjelenés kell, hanem ilyen baráti kör, és ilyen életstílus. Akkor van az a réteg, aki erre bukik. A buta kis libák. Discoban találsz belőlük jó sokat. De ők is azt szeretik, ha a férfi megy oda hozzájuk.
2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#9: LOL, te komolyan azt hiszed, ez a kérdező? :D

Nézd már meg milyen nyelven kommentelnek a képek mellett!

2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Az a nagy baj, hogy 24 évesen annyi eszed van, hogy agyonvarrasd magad minden szarral, aminek semmi jelentése nincs számodra. Ez a hülyék ismérve, nem a "rosszfiúké". Nem 1 tetkóm van, tapasztalatból mondom.

Ha meg már így nézel ki, legalább lennél is olyan tökös, hogy oda merj menni valakihez, de csak vársz a sült galambra...

2017. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk legyenek ők a bevállalós nők, akiknek direkt az ilyen srác kell.

[link]

2017. jan. 8. 19:35
 17/21 anonim ***** válasza:
16: ja, majd biztosan te kellesz nekik, ha oda se mersz menni hozzájuk :)
2017. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez kulsore nagyon bejon, viszont tuti nem kezdemenyeznek nala, mert biztos vagyok benne, hogy jobbnal jobb csajai vannak, nem allok be a sorba.
2017. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Ja, az olyanokat nem bevállalósnak hívják, hanem r.bancnak.
2017. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18#

Mondasz valamit, viszont akkor a csaj még nem is tudná hogy pont azért olyan a külsőm amilyen, hogy könnyebben menjen az ismerkedés, ez már meggyőzőbb lenne?


Egyébként pont ez jár az én fejemben is, azért nem merek én lépést tenni kb egy nő felé sem aki bejön, mert mindig az van előttem, lehet akad neki jobb is.

2017. jan. 8. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!