Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is volt már olyan hogy...

Niceszisz kérdése:

Nektek is volt már olyan hogy nem mertetek enni amikor zavarba voltatok?

Figyelt kérdés
Pl: éppen kiflit csemegézel az úton. Felszallsz a metróra leulsz egy jóképű nő/férfi elé és nem mersz enni. Miért van ez?

2017. jan. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem vagyok olyan tahó, hogy tömegközlekedési eszközön egyek.
2017. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert ideges vagy
2017. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok enni tömegközlekedésen.

Nekem sokáig társaságban is problémás volt az evés.

Étteremben...horror. :D

Nálam ez azért van, mert apám fiatalkoromban folyamatosan megjegyzéseket tett rám, figyelt, gúnyolt. Annyira belém ivódott, hogy párszor pánikrohamot is kaptam a menzán iskolában, ki kellett mennem a levegőre.


Szerintem nálad inkább azért van, mert szégyelled az evés tényét, kiszolgáltatottnak érzed magad, vagy maga a tény, a szebb ember jelenléte (ő biztosan nem eszik ennyit ténye).

2017. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dolgok miatt sosem éreztem magam zavarba, ugyanúgy megiszom az energiaitalt a villamoson, egy pogácsával, ha tetszik az illető ha nem.


Viszont, multinál dolgozom ott kisebbségi érzet miatt nem az étkezőbe eszek hanem fent az öltözőbe, ahol szerencsére jól felszerelt a helyiség, és csak magam vagyok. Zavar a sok ember, és olyan érzésem van mindenki figyel.

24F

2017. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nekem is olyan pánikszerű tüneteim voltak, és még egy kicsit most is vannak mint a3#nak, másrészt az zavarni szokott amikor buszon valaki elkezd motyózni, 5 percig turkál a táskájában/szatyrában, nekiáll vmi morzsázós vackot enni, azon rágódik negyedóráig aztán törölgeti a kajás kezét, nagy nehezen előhalássza a vizesflakonját, nyel belőle agyet aztán legalább fél percig gurgulázza a kortyot, ezt megismétli legalább ötször, és az egész motyózásos-zabálós művelet közben annyit forgolódik h mindenkit sikerül meglöknie egy méteres körzeten belül.

Ezt érdekes módon szinte kizárólag lányok/nők csinálják.

Ha nem ilyen körülményesen csinálja vki az nem zavar.

2017. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Őrs vezér térről induló buszokon szinte mindig vannak, akik hamburgerrel, pizzával ülnek be és mustár-hagyma szagoktól szörnyen büdös az egész busz.. :(
2017. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!