Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a jelei annak hogy lenézne...

Mik a jelei annak hogy lenéznek valakit egy közösségben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hangsúlyukból meg ahogy rád néznek meg lehet könnyen állapítani. Ha úgy néznek rád mintha az alattvalójuk lennél akkor valószínüleg lenéznek.
2017. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég konkrét jeleket küldtek.

Egyetemen, második héten elmentem az évfolyamtársaimmal egy közös bulira.

Leültem az egyik csoportosuláshoz. A két hangadó lányka (fiúkkal körülvéve) már az elején kóstolgatott, amikor megdicsértem az egyikük haját, akkor szabadult el a pokol, konkrétan a részeg vagy kicsim? leszbi vagy fszt udvarolsz? kérdéseket szegezték nekem. Akkor felálltam és hazamentem.

És ez folytatódott, hetek múltán is, egyre durvábban, másik egyetemre mentem. Mint kiderült, azért néztek le, mert borsodi voltam és akkoriban túlsúlyos (172 cm/78 kg), az egyik lány az elején megmondta a tutit, ő kövérekkel nem barátkozik. Igen, mindez egy egyetemen történt.


Jelek még:

egymásra nézés látványosan, amikor beszélsz

halk megjegyzések, ha rákérdezel, akkor fejrázás, á lényegtelen

szemmeregetés, amikor megszólalsz

jaj téged így szeretünk hangoztatása furcsa hangnemben

2017. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény #2-es :D pedig csak kedves akartál lenni velük, erre ezt kapod >.> Ez nem leszbikusság :D

Dehát sok a selejt manapság, előítéletesek, ne törődj velük ;w;

2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Köszi. :D

Jó ilyet olvasni.

2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezt nehez konkretan megmondani...

Hogy bannak veled? Ha nonstop kostolgatnak vagy allandoan lkozbeszolnak ha megszolalsz akkor lehet.

Egy kicsit tobb reszlet jobban segitene.

2017. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!