Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik másokat cikiznek és vagy megaláznak, hogy feljebb kerüljenek a ranglétrán vagy jobban elismerje Őket a többi ember?

Figyelt kérdés
Ált. munkahelyen, iskolában szokták csinálni.
2017. jan. 9. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az elszenvedő alanyok között voltam anno a suliban. Jó tanulság volt, bár a mai napig hordom ennek az évekig tartó incidensnek a káros hatásait.


Az egyetem kezdetével változott meg minden. Évek óta nem volt benne újra részem, azonban a mai felfogásommal a szart is kivertem volna azokból, akik ezt csinálták velem.

2017. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Kerülöm az ilyen embereket.

Inkább vagyok az akit megalaznak mint az aki megaláz másokat!

Egyébként meg az mindent el árul rólad hogyan viselkedsz az emberekkel, szóval az ilyen emberek szánalmasak.

2017. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs jó véleményem róluk mert eddig kizárólag olyanoknál tapasztaltam azt hogy mások lejjebb nyomásával kerülnek feljebb, akik nem tisztességesek. Ha tisztességesek lennének akkor nem is lenne szükségük arra hogy mások lejjebb nyomásával kerüljenek feljebb.
2017. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek ezt érdemelnék:


[link]

2017. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

#4 nem, szerintem livestreamben addig kéne kínozni az összeset míg bele nem halnak s közben megalázni ahogy csak lehet, hogy mindenki kiröhögje magát rajtuk a neten :D

Amúgy szerintem szánalmasak, kérdező.

2017. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen beteg agyuakat jobb is ha szivatjak mint ti. Itt durrogtok de kiallni nem mertek magatokert csicskak.


Tok mindegy miert szivatnak, ha nem allsz ki magadert meg is erdemled.

2017. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-os persze mert itt mindenkit ismersz :D

én sulimba jött pl. annó egy gazdag kis ficsúr akinek nem tetszettem így hát elkezdett ba.sztatni, kiszúrt

De ne félj, 8. végére már én voltam aki ba.sztatta, nem ő engem

Cuccait ba.sztam szét anélkül, hogy látták volna, szétszórtam, szemetesbe dobtam stb.. stb.., kicsit fizikailag is megfenyítettem, de mértékkel, nehogy aztán kórházba vigyék engem meg felelősségre vonjanak emiatt :D

Végére már hozzám se akart szólni, mert folytonosan baszogattam, de nem csak őt, hanem a haverjait is, akik amúgy nem tettek semmit, azonkívül, hogy haverkodtak volna vele :D

De biztos te is ilyen tipikus gyáva roha.dék vagy aki a gyengébbeket célozza meg vagy az annak látszókat, nem csodálkoznék ha valaki a jövőben még elvágná a torkodat, aztán nézhetsz utána :)

2017. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megérdemelte a sz.rhazi! Nálunk is volt egy f.kalap,aki sok mindenkivel szívózott,aztán beszólt a másik osztályból Valakinek,aki kicsit nagy darab volt és majdnem szétkapták a fejét!
2017. jan. 20. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Ajjaj veszélyes srác a házban! Ha kiálltál volna magadért, most nem itt tutulnál gyakorin.:D


Ez a természet rendje, az erősebb megöli, megeszi, megkúrja a gyengébbet. Aki hagyja magát, az csak magára haragudhat.:D

2017. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A természetben, ha egy erősebb nem feltétlenül fizikailag egyeddel vagy szemben nem biztos, hogy le tudod győzni,de ha megpóbálod,akkor van úgy, hogy még inkább rád szállnak.
2017. jan. 20. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!