Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mi értelme van...

Manapság mi értelme van barátnőt "tartani"?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy folyamatosan mozgásban kell lennie az embernek ha csak munkára gondolok + arra hogy fejlődnöm kell mondjuk anyagi szinten/életminőségben ahhoz rohadt sokat kell dolgozni, és abszolút nem érti meg ezt egy nő, mert ugye neki törődés kell és nem elég neki soha az amit tud nyújtani az ember egy ilyen életvitel mellett, ami egyébként valamilyen szinten érthető is. Mert szerintem nagyon beteges ez a mostani dolgozzál-épülj filózófia tehát alapból kilövi a magánéletét az embernek.



Viszont igazából barátnőt csak rohadt sok szabadidővel lehet megtartani, de viszont akkor nincs pénz :) és ebből van a probléma.

Ha sokat dolgozok akkor nem becsüli meg a másik fél, hanem inkább folyamatosan csak b**tat hogy jajj miért nem tudsz velem lenni stb , ha elmegyünk valahova akkor alapból 15-20 ezer egy ilyen megmozdulás (és én nem vagyok egy irigy g**i) de 1 hónapban, ha azért több jobb programot bekarunk iktatni az minimum egy 100-as...valahogy ez annyira természetes, hogy a férfi fizeti az ilyen randikat, hogy szerintem már pofátlanság.



A lényeg, hogy nem ad többet manapság egy barátnő mint ha mondjuk elmennék egy k**hoz, max annyival hogy elmondhatom azt hogy na ő az én k**ám. Sokan mondják ,hogy nem fizetnek a szexért inkább elmennek csajozni mert az ingyen van de basszus komolyan mondom, hogy kicsit számolgattam és sokkal többe kerül egy nő fentartása.


Egyébként a legtöbb nő valamilyen oknél fogva nem dolgozik akit ismerek, vagy a ha csak a volt barátnőimre gondolok akkor lényegében mintha "pinám van, szóval tarts el" ....


Tehát így a sokadik barátnő után arra jöttem rá, hogy igazából nincs rájuk szükség mert igazi szeretet úgysem tudnak adni max függnek tőlem.


Tehát amíg nem talál az ember egy tényleg komoly nőt addig jobban jár, ha ku**ik (rendes k**al) nem ezekkel az időzejeles barátnőkkel.


Tehát nem látom az értelmét ezeknek a barátnőzéseknek jelenleg...23f


2017. jan. 9. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Csak nem a bombanős idiótát tisztelhetjük személyedben?
2017. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Általában ilyen kérdéseket mama-hoteles naplopók írnak ki. De hát valahol nekik el kell sírni a bánatukat.
2017. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértünk, egy barátnő nem a te műfajod, mindenkinek az a legjobb, ha inkább prostikhoz jársz ezzel a felfogással.
2017. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Rossz körökben forogsz Kérdező!

Azokra a nőkre igaz is lehet az általad írottak.

Viszont!

Hiányolom a felsorolásodból a szerelmet, az érzelmeket, ami egy 23 éves ember életéből nem hiányozhat és ha nem is igényli, akkor ott nagyon nagy a baj.

Majd ha egyszer lesz szerencséd egy normális nővel, szerelemből lefeküdni, rá fogsz jönni, hogy mi is a különbség!

2017. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
# 1/5 szerintem egy db bomba nő szó sem volt a kérdésben agyon iskolázott barátom..
2017. jan. 9. 16:57
 6/23 A kérdező kommentje:

# 5/6 igen egyébként alap esetben ez lenne a normális, akkor semmiképpen nem ez lenne a felfogás...de egész egyszerűen nem tudom, hogy létezik ilyen egyáltalán.


Egyszer voltam szerelmes, és igen az a szex teljesen más mint egy sima ...viszont nagyon beszívtam azzal a lánnyal :D szóval hát nem tudom:/ remélem csak a tapasztalatlanságból beszélek.

2017. jan. 9. 16:59
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
VAlószínűleg mindenki eleve a pénzed vagy annak látszata miatt szeretett. Mert másért nem tudott, így normális embereket nem is vonzottál be.
2017. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Brühühühü, brühühü, gonosz lányok rám sem hederítenek, gyorsan kiírok egy kérdést, amivel bánthatom őket, juj meghúzom a hajukat.

Kb. ilyen toporzékoló hülyegyerek vagy kérdező. :D


Menj a gurochan-ra recskázni.

2017. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És eddig azt hittem ,hogy én vagyok beteg :D:D:D
2017. jan. 9. 17:18
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Leszel még szerelmes, ... te sem úszod meg, ne félj!:)

A csalódást meg fogd fel egy tanulási folyamatnak, ez az élet rendje!

Vond le belőle a tanulságot és lépj tovább!

Barátnőt pedig ne "tarts", csak azért, hogy legyen!

Semmi értelme, csak esetleg elszalasztasz olyan alkalmakat, amikor utadba kerül/ne az igazi, ... és még valóban sok pénzed is bánja.

Amikor nagyon nem bírsz magaddal, akkor tényleg jobb, ha qrvához mész, vagy ott a dolgos két kezed!:)

2017. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!