Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet betegség a zsugoriság?

Lehet betegség a zsugoriság?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, anyagi gondjaim nincsennek.

Nem mondom magam gazdagnak, de talán a középosztály felett vagyok picivel.... nem tudom..

Van 2 ingatlanom Budapesten, összértéke 40 millió forint, bár nem akarom eladni őket. Az egyikben lakom, a másik ki van adva.

Munkám van. Gyermekem nincs. Egyedül élek.


Kivűlről nézve abszurd, de mindenre sajnálom kiadni a pénzt, mert attól félek, hogy elfogy.

Ez szintén abszurd, mert alig költök magamra. Mozira, színházra, hobbira, fodrászra, étteremre sajnálom a pénzt. Gyakorlatilag mindenre... félek, hogy elkezd fogyni..


Másrészről tudom, hogy az ember azért dolgozik, hogy abból éljen vagyis utazzon, azt csinálja amihez kedve van, étterembe járjon stb.


2017. jan. 9. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A ház kiadása jó ötlet, az termel pénzt. És van munkád szóval amíg nem veszted el vagy hagyod abba addig még mindig termeled a pénzt.

Nézd meg az Extrém fukarság-ot a TLC-n. AZ beteges.

De amennyit elmondtál az nem vészes.

2017. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat, lehetsz extrem sporolo, a tlc-n volt errol egy sorozat. Habar ok mar nagyon durvak voltak, ruhaban furodtek, h a mosast is megsporoljak, meg nem huztak le a vecet csak kb amikor mar nagyon tele volt stb. Szerintem meg dicseretes is, amit csinalsz, hiszen okosan meggondolod, mire adsz ki. Vigyazz, hogy a sporolas azert ne csonkitsa meg a mindennapjaidat. Ha valamit tenyleg szeretnel, arra merjel kiadni penzt.
2017. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!