Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek vicces a lányok...

Hogy legyek vicces a lányok szemében?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt olvasom,hogy a lányoknál fontos az,hogy a férfinak legyen humora.Na de ez hogy van?Mivan akkor ha én 2-3 hónap után tudom elengedni magam egy lánynál és talán vicces lenni.Akkor ismerkedésnél mit csináljak?Vagy erre nem kell rágörcsölni csak adjam magam?
2017. jan. 9. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Improvizálj. Az hogy valaki vicces az nem kifejezetten azt jelenti, hogy tud sok jó viccet, hanem a beszéde, előadásmódja, stb felszabadult. Tehát magától jön, hogy vicces.
2017. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 llorTllorT ***** válasza:
71%
rakjál magadra krimpliorrot és zöld göndörhajú parókát
2017. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de vigyázni kell, hogy át ne menjen agyjátszásba, majomkodásba, mert az már szánalmas. Azt mondom, a humor tanulható. Sokat kell olvasni, szórakoztató irodalmat, nézni minőségi humort használó filmeket, színdarabokat.
2017. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hasonlóan öltözni mint a képen a középső ember.

[link]

2017. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal kényelmesebb egy olyan kapcsolat ahol önmagadat adod, és a másik fél önmagadért szeret.

De ha mindenképp magadra szeretnél erőltetni valamit, akkor személy szerint az olyan "férfi humor" tetszik a legjobban, amikor ki meri mondani minden gondolatát, még akkor is ha azt hiszi gáz, vagy értelmetlen...stb. Az őszinteség a legjobb. És ha valaki felvállalja önmagát a hibákkal együtt és úgy tálalja, hogy őt nem izgatja és saját magán nevet, az szerintem vonzó.

2017. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A felszabadult humort jobban szeretem szóval ne erőltesd túl mert az olyan pasik riasztanak . Egy két vicces megjegyzés,poénkodás jó de nem kell erőltetni ha nem megy.
2017. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 longlife ***** válasza:
100%

Több féle humoros lehetsz:1)akinek sokszor sok jó humoros poénos válasza van:És Ő rá mondják,humor répát ettél?

2)akinek egy-két jó poénja jókor jó időben jól ül meg:Ő rá mondják,ritkán szólal meg de az ütős.

2017. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyújtsd meg a fingot gatyán keresztül.. az elég vicces.
2017. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éppen hogy nem tanulható ez vagy benne van valakiben vagy nincs én nő vagyok és utálom aki viccet mesél maga a tudat hogy nevetnem kell már csak azért sem tudok nevetni mert kötelező !!! inkább jól szájba b+sznám az illetőt aki erőlteti ezt a hülye vicceket ,,,spontán lehet beszólogatni valakinek szituácitól függ hogy épp mi van körülöttetek esemény kinézet stb stb de ahoz lazának belevalónak kell lenni ,mert 1 jó fésült kockás ingű gyerek aki erőlteti az szánalmassá is válhat ,tehát ehez inkább spontán helyzet kell előre készülni nem lehet
2017. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

A jó humor inkább azt jelenti, hogy leleményes vagy, jól improvizálsz, nem pedig azt, hogy betanulsz egy halom viccet.

Nem értem, minek görcsölnél. Jó lenne, ha a lányokat nem külön fajnak tekintenéd, hanem embereknek, és akkor talán nem görcsölnél annyira akkor, ha velük beszélgetsz. Biztos lesz olyan, akinek nem fog bejönni a humorod, de lesz olyan, akinek meg igen.

Az improvizáció meg gyakorlás kérdése. Minél több emberrel beszélgetsz, minél több csajjal beszélgetsz, annál jobban megy az ismerkedés is.

2017. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!