Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így velem...

Miért viselkedik így velem szemben? Mit jelent a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom, akivel regen mindig egyutt mentunk haza a vonattal. Egyszer azt mondtam neki, hogy en inkabb egyedul szeretnek utazni, es ez nem az o hibaja, csak maganyra vagyom. Igazabol az idovel egyre jobban tetszett nekem.. de o meg mindig azt mondta hogy o nem akar kacsolatot, mert foloslegesek, ezert nem mertem neki semmit se mondani. Egy evvel kesobb meg mindig tetszik nekem, viszont o kerul mint a szart. masok szerint ez nem igaz, viszont egyik tesioran eszrevettem valamit. A srac szuper lelkesen kidobosozik (gondolom minden osztalyban megvan AZ a gyerek) Mindenkit kidob, akit utal, akivel joban van, csak engem nem. allhatok mellette, ramnez es nem dob ki.. ne ertsetek felre, nem az a bajom, hogy nem talal kepen egy labda, hanem a motivacioja gondolkoztat el. mert ugye senkivel nem kivetelezik ilyen szempontbol, de akkor velem miert? Ennyire nem akar velem semmi kapcsolatot, hogy meg kidobni sem akar? lehetseges hogy egy baratsag ennyire megkeseredik egy visszautasitas miatt, hogy teljesen atcsap kozonyossegbe, esetleg utalatba?
2017. jan. 13. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tankönyvélda szerinti egocentrikus liba: elutasít valakit, aztán mikor látja hogy az illető szarik rá, akkor elkezd idegeskedni, mert mi az, hogy az ő becses személye valakit hidegen hagy? És máris kellene neki a srác, akit elzavart. Fúh, hogy utálom az ilyet, miattatok vagyunk mindenféle önző csicsának elkönyvelve. Máskor döntsd már el mit akarsz, mielőtt elküldesz valakit, aki nem ártott neked!
2017. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez borzalmas hogy igy hangzik :( de o nekem mar akkor is tetszett, azert mondtam neki hogy egyedul utaznek.. mert fajt amikor arrol beszelt hogy neki nem kell senki, mert ugy ereztem, hogy rajott es nem akartam hogy megutaljon
2017. jan. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!