Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én megengedhetem magamnak...

Ha én megengedhetem magamnak a drágább cuccokat, akkor miért vagyok az emberek szemében az, aki vagánykodik, felvág?

Figyelt kérdés

Ha én kemény munkával megengedhetem azt, hogy új BMW X6-osom legyen, legújabb Iphone, nagy házam saját konditeremmel és úszómedencével, legmenőbb cuccokért nem kell árat megnéznem, akkor miért vagyok szálka mások szemében? Én, aki 24 éves koráig a belét kitanulta, majd kőkemény munkával végül vállalkozó lett (évi 2 millió forint adót fizetek).

Mi számít felvágásnak? Ha én megengedhetem magamnak, én sosem vagánykodtam a cuccaimmal, soha nem mutattam senkinek, hogy most mit vettem, mégis én vagyok a téma mindig. Ha megvehetem, akkor miért ne, ettől ez még nem felvágás!


30 éves vagyok



2017. jan. 13. 19:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Mert irigyek, ne foglalkozz veluk. Elvezd az eletet. (Szabad tudni, hogy mit tanultal? Palyavalasztas es erettsegi elott allok :D)
2017. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Orvos, 30 napból 20-at ügyeltem mindig, KEZDŐként, ma vállalkozó vagyok, de nyilván nem hagytam abba az ,,igazi" munkám.
2017. jan. 13. 19:15
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Évi 2 millió az adód? Ilyen jövedelemből nem veszel BMW-t, kisfiam. Álmodj csak tovább szépen.:D
2017. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Sosem értettem én sem azokat az embereket, akik azért kibeszélik a másikat, mert megteheti de amúgy nem dicsekedik vele. Mert ha valaki megteheti, miért ne? Gondolom megdolgozol/megdolgoztál a pénzedért. Próbálj meg velük nem foglalkozni.
2017. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

"Orvos, 30 napból 20-at ügyeltem mindig,"


Szerintem MOST fejezd be a kamuzást. Tudod, néha akad itt olyan, aki valóban orvos, mint pl. én.:-)

2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Úgy őszintén, mit érdekel? Örülj a nagy házadnak, medencédnek, BMW-dnek, iPhone(így kell írni, nem Iphone)odnak, legmenőbb cuccaidnak, ne másokkal foglalkozz.
2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

kaaaamuuuuu :)

kamu kamu kamu

2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 w4rrior93 válasza:
21%
Azért mert magyarországon becsületesen ekkora vagyonra nem tehetsz szert ha csak nem vagy politikai seggnyaló,drogdíler,politikus,bűnöző.
2017. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Milyen kamu? Nektek minden kamu??

Erasmusos diák voltam, egyetem után Svájcban dolgoztam 3 évet, majd hazajöttem és vállalkozást nyitottam. Mi ebben a nem hihető, öcsém...segítséget kérek, hogy mi ebben a felvágás, erre mondják, hogy kamu...

2017. jan. 13. 19:30
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

Magából a kérdésedből is csak a felvágás sugárzik....

Meg hogy te mekkora f*asza gyerek vagy. Ezek után ne csodálkozz ha az emberek ellenszenvét váltod ki.

2017. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!