Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szerintetek probléma ha 17...

Az szerintetek probléma ha 17 éves fiú létemre gyakran szoktam sírni?

Figyelt kérdés
Szóval ha szomorúbb zenét hallgatok vagy látok egy megható idézetet egyből könnybe csordul a szemem. Ez kb heti 1-2 alkalommal fordul elő. Ha rám nézne valaki nem mondaná meg hogy ennyire érzékeny vagyok mert elég erős testfelépítésem van meg kondizok is egy ideje és az emberek azt gondolják aki nagyobb vagy erősebb azok nagyon kemények fejben is de én csak kívülről vagyok erős belül nagyon gyenge vagyok. De ezt próbálom titkolni a barátok és a család előtt is. Szóval szerintetek ez mennyire átlagos ill. normális dolog?

2017. jan. 13. 20:07
 1/5 Doma233 válasza:
64%

Az átlagosnál több,de inkább különleges.

Másnak is van ilyen nem mondom,de érezd magad egyedinek.A sírás sose volt probléma..én velem is ilyen volt régen és szerencsére pár év múlva megtanultam.

Tehát ha netán attól félnél hogy nem múlik el,nem kell félned. Ez csak annyit jelent hogy érzékeny típus vagy és én szerintem az ilyen fiúk a legritkábbak .:)

U.I (beugrott gondolat)Csak a mai lányoknak már az számít hogy nézel ki,milyen a hajad, mennyire vagy egoista bunkó ... szóval valahogy így.

De van aki ezt értékeli.:)

2017. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. jan. 13. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még cuki is, tök sokat tudnánk együtt sírni (kb minden filmen sírok, meg úgy eleve gyakran) :)
2017. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok van amelyik filmen annyira lehet sírni :) pl: Engem a Halálsoron, és a Nyárutó volt az ami nagyon meghatott hogy csak 2 filmet említsek.
2017. jan. 13. 23:29
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyàltalán nem baj :) jó tudni hogy ilyen fiúk is léteznek. És szerintem normális. ^^
2017. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!