Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet (már) olyan, hogy...

Létezhet (már) olyan, hogy egy férfinak egyszerre két barátnője legyen (akik együtt is laknak, együtt mennek mindenhová)? Tudom, hogy sehol sem elfogadott, de ettől még a "háttérben/csendben" lehetnek ilyen kapcsolatok?

Figyelt kérdés

A társadalom biztosan elítéli őket, ez szerintem fix, de ettől még a "tudtukon kívül" néhány embernél a háttérben lehet ilyen többes szerelem?


Utóbbin van a hangsúly, hiszen ha a hölgyek még egy kicsit sem kedvelnék egymást, akkor előbb-utóbb féltékenység lenne a vége.


Arra a (fel nem tett) kérdésetekre, hogy ha mindenhová együtt járnak, vagy minimum gyakran közösen mutatkoznak, "akkor hogyan lehetne a "háttérben" csendben a kapcsolatuk megbújva?", azt felelném, meg lehet azt oldani, hogy ne legyen feltűnő. Vagy mégsem mennek együtt több helyre (egyszer az egyikkel, másszor a másikkal jár el), vagy ha valaki otthon találná őket (bár ehhez kell egy valóban nagy ház/kúria), mondhatná az illető, hogy a másik hölgyemény itt lakik (például a ház egy másik szárnyában, a saját privát lakosztályában) addig, míg nem talál saját lakást. Ötletelek, de ha vannak ilyen kapcsolatok, megoldják. Vagy már meg is oldották, de ez a kiírás szempontjából nem fontos.


Lehetnek ilyen "párok" manapság, ahol tényleg szeretik/kedvelik egymást?



2017. jan. 14. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul: [link]
2017. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz, megnézem! Bár ha jól olvasom, ez az Egyesült Államok, ami mindig is egy kis "külön(c) világ" volt Európához képest, engem főleg Magyarországi felállások, esetleg kelet Európa érdekel(nek).


Illetve hol/hogyan "boronálódnak" ezek össze?


Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mi módon jöhet létre ilyen hármas. Akárhol. ^_^


Itt több helyen olvasni, hogy "ismerőseim között több ilyen esetről is tudok", stb., stb., stb. Ez eddig rendben van (hogy van), de hol találkoztak???


Hogy jött a meglévő (feltételezem boldog) párhoz egy újabb fiatal (és nagyon remélem nem holmi butuska, hanem intelligens!) hölgyemény???

2017. jan. 14. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

American Horror Story második évadja :D

Biztosan vannak, de a nők/lányok... hmm nézd, szerintem ha a másik nemhez tartozol nehéz lesz megérteni, de itt mindenképp ki fog alakulni féltékenység. Nem tudom, számomra lányként nem elfogadott, hogy a férfi, akit szeretek, mással IS legyen.

Mármint, tőlem lehetnek nő barátjai, de barátnői, na azt már nem :D

2017. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
letezhet, ha a lanyok biszexek, megosztoznak a pasin s egymast is szerethetik.
2017. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!