Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy aki megjáts...

Miért van az, hogy aki megjátssza magát, minden mű amit ismernek belőle az emberek, azt szeretik, míg én őszinte vagyok és emberséges, reálisan látom a dolgokat addig engem nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Az illetőnek, akin kibuktam, pl 500 like és poszt van egy képe alá, millió mű barátnő, millió seggnyalás, hogy de ügyes vagy, de szép, de szuper, megérdemled... Irigyek, vagy miért nem jó jóban lenni azzal, aki igyekvő, emberséges és őszinte? Miért fáj valakinek hogy jóban legyen az ilyennel? Tanácstalan vagyok és sokszor nagyon kikészülök ettől.

2017. jan. 15. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen világot élünk sajnos. Attól, mert valakin ott van a félmilliós Gucci táska, karján a milliós Patek Philippe óra, arcán a fél kiló smink, attól még ugyanaz a szar ember marad.


Hogy is énekelte Lukács annak idején:


De te az orrodig se látsz,

Neked jó a McDonald's,

Neked elég ha Coca a kóla,

Te ugyanúgy tehetsz róla,


Hogy át****tak a reklámmal,

Ezzel az Amerika-lekvárral,

Ezzel a műanyag élettel,

Ahol annyi ember tévedt el.


Mint a háborúban a foglyok,

Csak a parabolamocskot fogjuk,

Ahol minden nő tökéletes,

És minden férfi izmos."

2017. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igény és kereslet. Általában az őszinteség halmazába tartozó (egyszerű) dolgok csak azok felé közvetítenek értéket, akik fejlettségi szintjükben már túlléptek a felszínes dolgokon és a dolgok (emberek) mögé látnak.
2017. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hűűű 2-es, ezt de gyönyörűen megfogalmaztad! Szép, kerek mondat, ami mindent magában foglal. Köszönöm!
2017. jan. 15. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az igyekvő, őszinte, emberséges alatt?
2017. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ezaz!?! Hogy ezt is magyaráznom kell. :( Tehát nem suttyó lotyó, hanem tanult, dolgozó, törekszek hogy előrébb jussunk a családommal, nem lesem és várom a sült galambot (saját vállalkozás), plusz hogy mindenkivel kedves és normális vagyok, érdekel a másik, nem felszínesen, empatikus is vagyok. Az őszinteség pedig... megmondom a véleményem (nem veszekedve és alpárian), nem hazudok...
2017. jan. 15. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nekem nem tűnik az igaz értékek szerinti őszinte, emberséges gondolkodásmódnak, ha lájkokon vagy fennakadva.

Őszintén, kit érdekel, hány műbarátnője van? Nem neked kell leállni velük. Az ő élete, ő intézi.

Valószínűbbnek tartom az írásod alapján, hogy csak szimplán baromi savanyú vagy, ls olyan, mintha azt gondolnád, többet érsz a többi embertől. Az "én őszinte vagyok" sokszor jelenti azt, hogy "én kéretlenül kritizálok mindent". Valószínűleg ezért nem szeretnek, nem azért, mert kivétel nélkül felszínes suttyók.

Bocsi, ha esetleg nem igaz (úgyis azt fogod írni, hogy nem az :D ), de nekem így tűnik ez alapján a három sor alapján.

2017. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem kicsit túlzottnak tűnik az "önajnározás".


Te vagy az igyekvő, az emberséges, az őszinte, a dolgozó, a törekvő, a kedves, a normális, az empatikus. És mindenki más mű, irigy seggnyaló.


Ilyen esetekben 90%-ban magadban kell keresni a hibát, oka van ha kerülnek az emberek.

2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mi lehet az? Tudtok segíteni ebben? Én megváltoznék, ha tudnám mi a helytelen. Az a baj, hogy a régi, 50-es korosztály bölcsességei, tisztelttudó, bölcs hozzáállása áll közelebb hozzám, a régi értékek az, ami jellemez engem is. Ezekkel az újfajta gondolkodásmódokkal nem tudok azonosulni, borzasztóan sérülékeny lelkű vagyok. Lehet amiatt is bánt, hogy azt az illetőt, akit említettem kérdezik, bátorítják, foglalkoznak vele. Úgy, hogy meg sem érdemli. Én meg aki tesz is érte, le se vagyok szarva. :( Köszönöm a negatív kritikákat is, abból is tanulok.
2017. jan. 15. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy te is említetted, mű barárai vannak, mindene mű. A kutyámnak se kellene egy ilyen személy, már bocsánat. A like-ok és az üres "de csinos vagy" hozzászólások semmit nem jelentenek. Na meg ott van az is, hogy az emberek többsége inkább a csalásra, a hazugságra esküszik a mai világban az őszinteség helyett sajnos. Az ilyenért nem érdemes bosszankodni. Ez lett a jelenidő divatideálja. Nekünk, intelligens embereknek nem kell így élnünk. Szarjuk le a plázacicákat, az izompacsirtákat és azoknak hamis kapcsolatait. Keressünk igazi értékeket a világban és ne hagyjuk, hogy vakon megvezessenek.
2020. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!