Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért csinálja, mert zavarban...

Azért csinálja, mert zavarban van?

Figyelt kérdés

Egy fiúról lenne szó, akivel látásból ismerjük egymást. Mivel számomra nem ellenszenves, ezért megfigyeltem néhány szituációban a viselkedését, amikor én is a közelben voltam. Természetesen ezt a megfigyelést nem udvariatlan bámulásnak, stírölésnek kell érteni, hanem csak néhány pillantásnak. :)

Írom a tapasztalatokat. Előfordult egy olyan helyzet, hogy óra előtt ültem egy padon -és neki is pont arra volt órája, amerre nekem-, így az ő osztálytársai is a suli azon részén gyülekeztek. Tehát én ültem, majd ő megjelent és leült a társaihoz. Mikor látta, hogy ott ülök, akkor görcsösen nézte a padot, majd elővette a füzetét és fel sem nézett belőle.

Egy másik eset, amikor a sors pont úgy alakította a dolgokat, hogy egymással szemben mentünk el a folyosón és mikor meglátott, akkor hirtelen elkapta a tekintetét és addig nem is nézett vissza míg el nem mentünk egymás mellett.

Viszont van egy olyan sztorim is, amikor ő volt a suliban hamarabb és én érkeztem később és ahogy elsétáltam, azt éreztem és a szemem sarkából úgy is láttam, hogy a fejével követte, ahogy megyek. Mikor pedig felnéztem, akkor hirtelen elkapta a fejét.

Már többször is éreztem, hogy nézett.

Egyszer olyan is előfordult, hogy a barátaival ment a folyosón, én pedig ott ültem és ahogy elmentek távolabbról az egyik haverja visszafordult és engem nézett.

Lehet, hogy ezek csak véletlen egybeesések. Mit gondoltok? Volt már valaki hasonló szituációban?



2017. jan. 15. 19:57
 1/4 troyx válasza:
Lehet, hogy szerelmes beléd és csak szégyenlős a barátai előtt. Szoktatok beszélgetni egymással? Ha igen akkor kérdezd meg tőle szerintem ezeket.
2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok bameszkodasra , de az utolsó eset , mikor a baratja visszanezett , az lehet azert volt , mert az általad kiszemelt srac , mondott valamit rolad, pl: milyen jo no , bejon stb :D ha gondolod kerdezd meg tole ( mar ha valamennyire ismered is ) , ha meg nem , viszont meg szeretned ismerni , akkor meg nyiss fele :D
2017. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. jan. 16. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma is láttam, de semmi különöset nem tapasztaltam. Mikor megint elmentünk mellttük (barátaival volt), akkor a barátja megint oldalra nezett. O nem. De gondolom csak azt nezte a baratja, hogy kik jonnek. Ahhh, nincs itt semmi.😭
2017. jan. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!