Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta vagyok, vállalom. De...

Lusta vagyok, vállalom. De változtatni szeretnék?

Figyelt kérdés

A lustaság fél egészség, tartja a mondás, és én bizony mindent megteszek az egészségemért.


Nálam a probléma, hogy konkrétan semmi kötelezőhöz nincs kedvem. Előbb utóbb (nagyjából) mindent megcsinálok, de húzom, halasztom.

A rendszeres napi feladatokat sokszor kihagyom, pedig fontosak lennének.

Hiába írom fel, hogy az nap mit kell elvégezni, kb. a feléig, ha eljutok.

Úgy érzem, semmire sincs időm, pedig nem csinálok semmit.


Tervek készítésében profi vagyok. Általában heti, napi tervek elkészítésével többet foglalkozok, mint a megvalósítással. Élvezek tervezni, mert hisz én foglalkozom a teendőkkel. De a profi, tökéletes terveket betartani már egy napig sem tudom.


Amit szeretek: gyakorikérdéseket olvasni, sorozatot nézni, flangálni a városban vagy elmenni megvásárolni amit kell, sörözni, kocsmázni, moziba menni. Ezekre mindig kapható vagyok, ezekhez nem vagyok lusta.


Dolgozni? Beadandót írni? Takarítani? Kutyát levinni?

Húzom, halasztom, míg el nem megy a nap.


Valaki van még hasonló helyzetben? Hogyan birkózik meg a sok-sok napi teendővel, amihez nincs kedve? Vannak erre technikák?


Lusta disznó vagyok, tudom ennek taglalására már kérlek ne térjetek ki a válaszokban :D


2017. jan. 16. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy lehet megbirkózni vele, ha fogod magad és nekiállsz megcsinálni a dolgokat halogatás nélkül.


Ez nem technika kérdése, vagy csinálsz valamit vagy nem.

2017. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a része nem megy!
2017. jan. 16. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még ahhoz is lusta vagyok, hogy összeírjam a teendőket. :'(
2017. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is lusta vagyok, de egy állatot nem szívatnék, bakker.

Gondol el, neked milyen érzés lenne, ha elzárnák a vécét, pedig pisilni kéne. :/

2017. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kutyát egészségügyi sétára viszem!!!!!!

A futtatózásra, hosszabb sétára egy óra mire ráveszem magam. De a pisilés természetesen meg van oldva kb ugyanazokban az időpontokban

2017. jan. 16. 15:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére felelőtlen nem vagyok, a halogatható dolgokat halogatom
2017. jan. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!