Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívató, beszologató emberek...

Mirus23 kérdése:

Szívató, beszologató emberek ellen mi a legjobb taktika?

Figyelt kérdés
Mivel lehet legjobban lerázni vagy megmutatni azt hogy ne szorakozzanak azoknak akik szivatásból beszologatnak?

2017. jan. 17. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nézd őket levegőnek, ne mutasd ki, hogy zavarnak. Idővel megunják.
2017. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én munkahelyen jártam igy egy darabig probáltam mosolyogni jol hozzá állni az emberhez de egy idő után inkább elkértem magam onnan.
2017. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nagyban függ a szituációtól. De egy jól irányzott ökölcsapás mindig hatékony. Csak ne lássa senki.
2017. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaza van az első válaszolónak, ne törődj velük. Vélhetőleg pszichológiai esetek, feltűnési mániájuk lehet, főleg akkor, ha több ember jelenlétében szívatnak. Én egy korábbi melóhelyen tapasztaltam epés beszólásokat, alázásokat, csípős személyeskedéseket olyan kollégáktól, akikkel egy csoportban voltam évekig. Nem is volt velük semmi gond, amíg ők feljebb nem léptek a ranglétrán...
2017. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te köcsögebb vagy.

Nekem egyszer szokott mindenki beszólni. Reflexből szoktam olyat válaszolni, amivel úgy beégetem, hogy többé meg se mer szólítani nagyobb nyilvánosság előtt. Nem tudom, hogy néha honnan jön a válasz, egyszerűen ilyen vagyok és kész.

Ha valaki nagyon rámszáll, akkor egyrészt nagyon kedves leszek vele, mert ezzel is az őrületbe lehet kergetni, másrészt akkor is beszólogatok neki én is, csak persze merő jóindulatból. Szóval igazából még csak fogást se talál rajtam, mert tényleg maga a kedvesség és segítőkészség szobra vagyok, csak sajnos mindig sikerül érzékeny ponton találni.


Nem tudom, mennyi idős vagy.

Pl. gimiben volt egy srác, aki rámszállt, és állandóan beszólogatott, hol a szemüvegem cikizte, hol a súlyom miatt, mindig én voltam a céltáblája. Akkor kezdtem el ezt vele, hogy "jajj, tudom, hogy csak azért csinálod, mert tetszek neked, nem kell titkolni. Sajnos nem vagy az esetem, de azért barátok még lehetünk". Aztán ha megjelent az ajtóban, már nyávogva köszöntem neki, hogy sziiiaaaa, éééédeees. A végén már rajta röhögött az egész osztály, főleg mikor már mindenkinek leesett, hogy miről van szó. A végén őt cikizték azzal, mikor láttak a folyosón, hogy menekülj, jön a feleséged.

Ne aggódj, pár héten belül inkább elkerült, nem hogy odajöjjön beszólogatni.

2017. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza az első válaszadónak, egyáltalán nem jó "taktika" ha leszarod őket, még jobban fognak szivatni. Az a gyengeség jele.
2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!