Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok magabiztosabb...

Hogyan tudok magabiztosabb lenni, ha éveken keresztül csúnyának neveztek az emberek? 19/L

Figyelt kérdés

Sosem hiszem el, ha valaki azt mondja, hogy szép vagyok. Meg mindig dagadtnak látom magam, amikor mindenki azt mondja, hogy nem vagyok az. Soha sem mondta amúgy nekem senki, hogy kövér lennék, csak valahogy annak látom magamat..

Amúgy nem vagyok túl magas (168 körül) és barma hajam van, meg zöld szemem, szócal gyakorlatilag semmi speciális.


2017. jan. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
attol hogy csunyanak neveztek az nem jelenti azt hogy az is vagy, csak rosszindulatuak voltak s ki akartak szurni veled.
2017. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet, nekem is sikerült anno megölniük másoknak az önbecsülésemet, de az idő elteltével egyre több pozitív visszajelzést kaptam, és ez segített abban, hogy visszanyerjek egy egészséges önbecsülési szintet.

Szerintem kezdj el sportolni valamit, az adni fog egy kezdő magabiztosságot, aztán majd a továbbiakban szép lassan kialakul, csak a számodra legmegfelelőbb emberek közt kell mozogni, és kiszűri a negatív embereket az életedből.

2017. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!