Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki családos emberrel foglalko...

Aki családos emberrel foglalkozik az egyértelműen r*b***?

Figyelt kérdés

Itt olvasgattam egy két választ a szereto témakörben és hat mindenhol azt írják hogy ilyen ri*a*n olyan r*b*nc semmi tartása nincs meg ilyenek.

Na most itt vagyok én.

Nem voltam még fiúval , egyáltalán nem vagyok r***nc mégis bele szerettem egy olyan emberbe akinek van egy gyereke.

Nem feküdtunk le, és örök értelemben bánnám ha le fekudnek vele.

De azt beszéltük meg hogy meg kell ismerni egymást...Hiszen mindketten akarjuk egymást csak én így nem vagyok benne.


A kapcsolatuk nélkülem is sz*ar, már nem egyszer megcsalta mindig csajozik szóval ha nem miattam, de úgyis otthagyja ha jön egy másik.


Nem bánom hogy csókoloztunk, hiszen egyszer élünk mindketten. És egész életemben bánnám ha nem adnék annak egy esélyt hogy megismerjük egymást.


2017. jan. 17. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagy rbanc.


"A kapcsolatuk nélkülem is sz*ar, már nem egyszer megcsalta mindig csajozik szóval ha nem miattam, de úgyis otthagyja ha jön egy másik." Najó ez tuti megint ökörködés, ennyire hülye nem lehet valaki.

2017. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy hülye! Miért lenne okorkodes? Te okos vagy azért mert máshogy gondolod?
2017. jan. 17. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Tetszik, nem tetszik, bizony egybites ösztönlény rbanc, aki ilyen gerinctelen férgekkel összeáll és nem tud uralkodni az érzésein.


De sebaj, fogsz te még pofára esni, nem is gyengén, főleg, mivel tényleg beveszed azt a sok idióta maszlagot, amivel a pasi etet, szóval lesz itt majd még sírás :) :)

2017. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A jó szó a gerinctelen féreg, és ha neked nincs gondod azzal, hogy más veled csalja a feleségét, akkor pontosan ebbe a kaategóriába tartozol. Van ennek ugyanis egy korrekt módja, úgy hívják válás. Márésztről, az is igaz, hogy aki csalfa volt az is marad, szóval nincs para, majd megcsal téged is és megtudod milyen érzés.
2017. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek nagyon konnyen itelkeznek masok felett, anelkul hogy ismernek a pontos szituaciot.


Persze a sajat hibaik felett meg elnezoek.


Azt gondolom hogy szeretonek lenni egy szomoru szituacio, es leginkabb a szereto fazik ra hosszu tavon.

2017. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várd meg amíg tényleg szétmennek, legalább annyi legyen benned.Aztán hátha összejön veled, de nagy reményeket ne fűzz hozzá, ahogy bánik a mostani párjával, úgy fog veled is.Szerintem kiábrándító alak.
2017. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"beleszerettem"

Ezt hogyan kell elképzelni? Mentél az utcán, ő szembejött, és BUMM! szerelmes lettél? Ugye nem?


Akkor marad az, hogy tudatosan és rendszeresen egy nős emberrel, ráadásul családapával randzgattál. Ne minket kérdezz, hogy mi vagy, kérdezd meg a feleségét, a gyerekét, hogy minek tartják az apjukkal randizgató nőt. Szüleidnek elmondtad, hogy kivel randizol? Nyilván nem, mert ők is megmondták volna hamar, hogy miféle nők viselkednek így... érzed te pontosan, hogy mi vagy.


Amúgy elmondásod alapján csak a sokadik vagy egy hosszú sorban, használ kicsit, aztan kihajít, pont mint a többieket, de meg is érdemled.

2017. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Az élet nem fekete-fehér, de a tartás és gerinc kérdése az, kizárólag döntés kérdése, ezért konkrétan édesmindegy, mi a "pontos szituáció". Ebben a helyzetben akkor elfogadható ezzel a pasival ismerkedni, ha az nyitott házasságban él, a feleség is tud róla és nincs az egész mögött sunnyogás. Minden már csak kifogás.


És nem, nem tudok és nem is akarok empatizálni azokkal a kis lotyókkal, akik pontosan tudják, mibe mennek bele, de csak azért is belemennek a "nagyszerelem" nevében. Hányinger. Francokat szomorú, megérdemli az összes a szenvedést, ami ezzel jár. Hoztak egy döntést, szóval ne rinyáljanak.

2017. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kibe szeretünk bele, azt sajnos nem lehet szabályozni, azt viszont igen, hogy mennyire viszonyulunk a házasságához tisztességgel.

Volt, hogy én is beleszerettem nős emberbe, de ezt ő sohasem tudta meg.

Ezt írod:

"...mégis bele szerettem egy olyan emberbe akinek van egy gyereke."

Felvilágosítanálak, hogy nem az a probléma, hogy gyereke van, hanem az, hogy feleség is jár hozzá, azaz nős ember.

Attól még, hogy gyereke van, akár lehetne független is, de nem az.

Én azt mondom - hiszen hiába is mondanánk mást - nyugodtan merülj bele ebbe a sztoriba, a büntetésed a pasitól fogod megkapni, akinek annyit nem számítasz a felesége mellett, mint körme alatt a piszok.

Csak szórakozik veled, mert biztos nem volt még szűzlányhoz szerencséje és fel akar próbálni, aztán mehetsz te is a levesbe, a többiek után.

2017. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kíváncsi lennék, hány éves vagy. Gondolom, a szerelmed jóval idősebb, mint te. Mindenki azzal szokta nyugtatgatni magát, hogy már előtte sem volt jó a kapcsolat.

Én ismerek egy 2 gyermekes anyát, aki elvált a férjétől, s összejött egy egygyermekes apukával. Azután a két házaspár megcsalt felei is megvigasztalták egymást. Ő is azt mondta, hogy már előtte nem is szexelt a férjével, ahogy a másik pár sem. De kapaszkodj meg: Most újra együtt van mindkét házaspár a régivel!

Ha nem voltál még pasival, miért pont egy nős embert szeretnél? Vagy legalább várd meg szépen, hogy elváljon!

2017. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!