Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha előnyt...

Szerintetek gáz, ha előnyt kovácsolok, kihasználom hogy 18 évesen 14 évesnek néznek vagy néha még fiatalabbnak ha úgy öltözködöm? Későn érő vagyok. Szeretem a törődést meg szívesen játszom 14 évesekkel. NEM vagyok meleg.

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 03:15
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem gáz! Én egy életet végigéltem így. Most hatvan vagyok, de ötvennek sem néznek. Úgy is érzem magam!
2017. jan. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gond. Én is itt vagyok huszonévesen és ahol tudom, hogy nincs ellenőr ott diákjegyet veszek xD pl buszra mamámhoz. (16-nak saccolnak kinézetre :3


Vicces amikor az eladók/pénztárosok kérdőre vonnak a nagykoruságomat illetően. Néha nem győznek bocsánatot kérni, de bóknak veszem ^^


Anno suliba amikor 9.évfolyamos voltam volt egy végzős csaj. 21 éves volt akkor 147cm és jp loli stilusát olykor felvette *w* komoly volt.

2017. jan. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èn is jóval fiatalabbnak látszom, de soha nem használtam ki. Nem értem mi a jó abban ha a fejlődési szinted ennyivel alacsonyabb. Már felnőtt vagy, gondolom most végzel középsuliban. Hogy akarsz boldogulni a felsőoktatásban, munkában, ha egy 14 éves szintjén vagy? Azt csinâlsz amit akarsz, de hidd el csak akadályozod az egészséges felnőtté vállásodat ezzel a viselkedéssel.
2017. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb animet kene nezni. Gatol a fejlodesben.
2017. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"de hidd el csak akadályozod az egészséges felnőtté vállásodat ezzel a viselkedéssel."


ugye nem baj ha nem hiszem el?:) fősulira fogok menni, az is egy iskola... nem tudom miért ne élvezhetném még 4-5 évig. am nyáron csináltam hogy a játszótérre letekertem és az ott lógó 14 évesekkel eldumcsiztam összebarátkoztam meg zigiztünk stb. ők is azt hiszik 14 vagyok, xD

2017. jan. 18. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ez már elmúlt. 18 évesen több sütnivalója van az embernek. Mi értelme van cigizni és fiatalabbnak adni ki magad?
2017. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert fiatalabbakkal értem csak meg magam jól? Későn érő vagyok? Korosztályom dolgai nem érdekelnek? Am akkor volt poén amikor a nyáron elmentem egyik barátommal egy hétvégére a balatonhoz a szüleivel meg minden, és az anyja felhívta anyámat h rendben lesz e így.anyám nem vágta a szitut,de igent mondott és nem köpött be xD
2017. jan. 18. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol milyen elonyt fogsz kovacsolni? Megdugatod magad egy pedofil pappal? Happymealt eszel a mekiben? Eletkeptelen leszel es a szuleid nyakan logsz 40 eves korodig a pinceben ponikat gyujtve?
2017. jan. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm 29 és 20-nak adja ki magát 17-20 éves barátnői vannak és azt hiszik róla h 20 éves. 18-20 éves pasikra bukik
2017. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!