Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már olyan...

Ti találkoztatok már olyan emberrel hogy úgymond a pofátok leszakadt? Kiakasztott titeket?

Figyelt kérdés
Akár munkahelyen mikor új helyre mentetek, vagy szórakozóhelyen, bárhol? Tehát akinek a személyisége olyan lehetetlenség, elviselhetetlen? Nonszensz?
2017. jan. 18. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. Szerintem mindenki látott már ilyet. Kerülni kell, magadban meg röhögni rajta.
2017. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyannal találkoztam akinek nincs jobb dolga minthogy engem fejtegetni hogy én milyen vagyok és a hibáimat akarja érzékeltetni, vagy hogy én mennyire kevés vagyok hozzáképest
2017. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szüleim épp ilyenek.
2017. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még suliban találkoztam ilyennel. Keménynek érezte magát, hogy a 30 kilóval kisebbek nyakát csapkodta nap mint nap. Mire végzős lettem kigyúrtam magam, és megmondtam neki, hogy takarodjon innen, vagy szétverem a fejét. Csapkodni már nem mer, de ha összefutunk nagy ritkán még mindig próbál valamivel belémkötni, amire hasonló a reakcióm.

Viccen kívül örülök, hogy ilyen csodabogarakkal voltam körülvéve évekig, így sikerült megerősödnöm testileg és lelkileg is, megtanultam kiállni magamért.

2017. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos rendszeresen találkozok ilyen emberekkel.

Egyik jó példa erre mikor az ember akinek az életben olyan problémái voltak hogy felelőtlenül vett fel hitelt, megcsalta az asszonyt, nem fizet gyerektartást és egyéb hasonló az életből osztja az észt és ad tanácsot hogyan kéne és mit. Szóval a pofám leszakad ilyenkor mikor félalkoholista depressziós fél életét feketemunkán töltve akarja megmondani mit és hogy kéne.

2017. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es: Szerintem ez még nem az a kategória, ez egy sima mezei állat gyerek. általános iskola erről szól meg a közép.


5-ös: ez már azért az ha úgy veszzük az.


Köszi a válaszokat.

2017. jan. 18. 13:06
 7/8 A kérdező kommentje:
De tényleg amikor egy hajléktalan könyvet ad ki a sikerről, a sikeres életről. Komolyan mondom.
2017. jan. 18. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már, persze. A bombanő is ilyen. A villám csaphatna beléjük szépen sorjába. Valamennyi sorstalan ember megkeserítése az ő lelkükön szárad. És még egy jó pár íratlan bűncselekmény.
2017. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!