Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ettől megijedtem?

Normális, hogy ettől megijedtem?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam. Mondtam neki, hogy elkezdek készülődni és indulok haza. Amíg elkezdtem felöltözni, onnantól kezdve egészen addig amíg kiléptem az ajtón, végig mosolyogva bámult engem, csak egyszer-kétszer válaszolt, ha kérdeztem vmit, akkor is engem bámulva és mosolyogva. Nem tudom, hogy normális-e, hogy ettől megijedtem... Lehet, hogy csak azért érint így érzékenyen, mert megsértődtem rá, amikor bevalotta, hogy sokszor nézi, ahogy alszom. (És nem értem, miért nem alszik ő is?) És akkor azzal foglalkozik, hogy engem simogat, meg kérdezget dolgokat, hogy válaszoljak, miközben alszom... (és nem értem, miért ezzel kell foglalkoznia, ahelyett, hogy aludna ő is...)

2017. jan. 19. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A barátod fura, sőt bizarr. Ez az alvás közbeni bámulás különösen. Kérdezget is, míg alszol? Szerintem szegénynek nincs ki mind a négy kereke.
2017. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De cuki :3
2017. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te debil vagy. orulnel neki hogy nez meg simogat mikor alszol. baz....meg azert csinalja mert szeret. Olyankor is simogatod mikor nem tudaz rola=nem erdekbol teszi hanem oszinte szeretetbol... jesszus. Meg sem erdemled ot ha te ezt furanak erzed...
2017. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elegge beteg. Gondolom ezek melle folyamat be kell jelentened, hol, kivel, mit csinalsz. Mar a gyomrom is nyomott egy szaltot a gondolattol.


Akik meg ezt normalisnak tartjak mennyi idosek? 12-13?


25/N

2017. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
26 vagyok kedves utolso. De en is kerdwzek valamit? Mi a franc olyan fura neked azon hogy valaki simogatja a masikat amig alszik? Az en parom pl kifejezetten igenyli hogy ug aludjon el hogy kozben simogassam es sokszor meg utana is simogatom... mert szeretem. Nem tudom hogy a fenebe jon nalad ehhez az hogy be kell szamolni a masiknak es hasonlok. Neked fogalmad sincs szerintem az igazi mely szeretetrol ha ezt frucsanak gondolod. Sajnallak. Majd ha egyszer leaz normalis kapcsolatod aki nem csak megkettyintget egyszerketszer hanem igazan fontos vagy neki akkor megerted... bar aztan lehet ot is dilisnek nezed. Ugyhogy inkabb ne legyen!
2017. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak műmájer? Abból gondolom, hogy ijedztő volt ahogyan bámult és mosolygott.. talán, mert közben nem volt természetes? Az meg annyira gáz, ha megjátszik egy ilyet. Az inkább nárcisztikus már. "Micsoda romantikus herceg vagyok aaaahh.." -nem tudom, nekem inkább önimádó képét ölti.
2017. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is kifejezetten aranyos, nyilván azért nézett téged annyira, mert szerelemes beléd. Simogatni is azért simogat, amikor nem is tudsz róla, mert totálisan beléd van zúgva. Én ennek pont, hogy örülnék!

Egyedül az lenne a furcsa számomra is, hogy amíg alszom, ő kérdezget. Ez arra utal, hogy nem bízik benned, mert ugye azt mondják egyesek, hogy álmában az ember az igazat mondja. Ergo, bizonyos dolgokat ki akar belőled szedni/tudni akarja, hogy valóban igazat mondasz-e ébren, stb. Tehát egyedül ezen lennék kicsit kiakadva, a többi viszont imponáló és jóleső érzés lenne.

2017. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

alvásközben azért kérdezget mert akkor 100% hogy őszíntén válaszolsz

mondtad neki hogy idegesít ha nézz amikor alszol? amikor elmentél azért nézett hogy idegesítsen egy kicsit, inkább csak úgy heccből (ilyesmit én is szoktam)

2017. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!