Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családom 2 éve szivat...

A családom 2 éve szivat amiatt, mert öntudatlanul udvaroltam műtét után még az altatás hatása alatt egy csinos műtősnőnek. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Komoly műtét volt (előre tervezett volt, fontos szerv, benne volt a legrosszabb lehetőség is). Semmire nem emlékszem csak egy-két foszlányra, de a családom szerint amikor már kihoztak az intenzívről a rendes szobába (1 nap) akkor is komoly gyógyszereket, infúziót kaptam és nem voltam még mindig rendesen magamnál. Ők azt mesélik hogy volt egy velem egykorú (25 voltam akkor) nagyon csinos műtő segéd (vagy ilyesmi) lány akinek állítólag már az ébresztés után is elkezdem udvarolni. Az anyám szerint amikor már ő is ott lehetett nálam, akkor is olyanokat mondtam a csajnak (lejött többször megnézni engem) hogy milyen szép, kedves, bárcsak egyszer ilyen barátnőm lehetne (azt is mondtam, hogy csak álmodozok mert úgyse lesz, nem vagyok egy ligában vele), szerencsés a barátja, mert egy ilyen gyönyörű nőnek biztos van minden ujjára 10 pasi. Meg ilyesmiket.

Amiről én már tudok akkor nem mondtam semmi ilyet ("józanon" zavarban vagyok a szép lányok társaságában, nem mernék udvarolni vagy bókolni), de nagyon kedves volt velem a csaj akkor is.

Tudni kell még az egészhez, hogy a legcsúnyább srácok közé tartozom, egy barátnőm volt rövid ideig.

A családom (anyám, apám, bátyám) azóta ezzel szivatnak. Mindig felhozzák, olyanokat mondanak, hogy szégyenbe hoztam saját magam, nagyon kínos volt az egész, nevetnek rajta. Sokszor előhozzák ha pl. látnak egy csajjal munka közben, hogy "aztán nehogy neki is szerelmet valljál". Bátyám múltkor amikor egy munkatársnőmmel voltam odakiabált, hogy "szevasz öcsi, jók ezek az altatók, mi?" (Arra célzott, hogy azért vagyok egy nő társaságában mert biztos altató hatása alatt vagyok)

Amikor eljöttem a kórházból az anyám behozott egy ajándékcsomagot hogy adjam oda a csajnak és kérjek tőle bocsánatot mert megsérthettem a kéretlen udvarlásommal (anyám ilyen karótnyelt "nagyasszony") Egyáltalán nem tűnt sértettnek, talán viccesnek gondolhatta, jót nevetett a barátnőivel maximum.

Persze nem adtam oda a csomagot. Apám is kiselőadást tartott arról, hogy milyen férfinak milyen nőnél lehet próbálkozni (ezt ép ésszel magamtól is tudom, nem jutna eszembe bókolni vagy próbálkozni)

A családom nem primitív, jól keresnek, sikeresek, diplomásak mind. Bátyám egy jóképű csajozógép, apám szintén nagy hódító volt, én meg mindig kilógtam a sorból (sokszor szivattak, hogy biztos elcseréltek a szülőszobán)


Normális ez? Másnak is van ilyen családja? Szerintük én reagálom túl, ez egy jó hecc.


2017. jan. 19. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekik biztos jó hecc, de ha Neked nem az, és megkérdted őket, hogy fejezzék be, akkor nem értem, miért folytatják.

Szerintem szedd fel a lányt, akkor majd abbahagyják.:)

Hívd el társaságba, ha van barátja, akkor vele együtt, illetve mondhatod, hogy hozhat 2-3 embert magéval akár, és bókolj neki tovább, de azt hagyd ki a szövegből, hogy úgyse lehet ilyen barátnőd! hidd el, nem olyan gyakori, hogy egy férfi ennyire bókol egy nőnek, pláne úgy, hogy nem eleve lemondással teszi!

2017. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót tenne, ha elköltöznél tőlük.
2017. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

"bárcsak egyszer ilyen barátnőm lehetne "

Ez se egy olyan mondat, ami jól esik egy nőnek.

Mi az, hogy ILYEN?

És akkor már bárki hasonló jó?

Felejtős!

Helyette:

De szeretném meghívni színházba!

De szeretném, ha a táncpartnerem lenne!

De szeretném, hogy ha kimegyek a kórházból, akkor is töltsön velem ennyi időt!

Vagy hasonló.:)

2017. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:
98%

"A családom nem primitív"

De azok. Kulturált épeszű ember nem cseszteti a másikat ráadásul folyamatosan amiatt amit kemény drogok hatása alatt mondott. Iszonyúan ki voltál ütve, persze, hogy összeflasheltél minden hülyeséget.

És nem. A diploma, meg a jó kereset nem ad se műveltséget se emberséget.

2017. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy diplomások, még lehetnek empatikusan érzéketlenek és ebben a tekintetben primitívek. Számukra nyilván a "normál" és szedált állapot közti magatartásbeli különbséged jelentette a meglepetést, arra nyilván ne is gondoltak, hogy talán az ő nevelésük nem volt megfelelő és ez okozza bizonyos lelki gátlásaidat. A kórházi személyzet meg mindenhez hozzá van szokva, számukra te csak semleges munkadarab voltál.
2017. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ez tök természetes. Engem hasonló eset után a pszichiátriára küldtek...
2017. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Mekkora gyökér rokonaid vannak!!

Anyád helyében inkább aranysonak tartanám, hogy az én "kicsi" fiam még félkómásan is ekkora lovag, és ilyen kis visszafogottan udvarol.


Barátnőm apját is műtötték, ő is kapott utána pár gyógyszert, ami kicsit leépítette a gátlásait. Ő úgy indított, mikor eltolták a nővérpult előtt, hogy elkezdte csapkodni, hogy "Kur.vák, pic.savizit!" Ne aggódj, azt azóta se emlegeti senki a családból. ;)

Egyébként szín józanon is elég nagy bunkó tud lenni.

2017. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezted tőlük, hogy miért csinűálják, és mikor szándékoznak abbahagyni?

A sok szívatás egy életre tönkretehet egy kapcsolatot.


Én már tuti nyakon öntöttem volna őket valamivel, ami épp a kezemben van, hogy jaj, az altató hatása. Ha már végképp semmi nem használ...

2017. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne hari, de a szüleid hülyék.

A műtősnő ezerszer látott ilyent, nagyon jól tudja, mi az utóhatása egy altatásnak.

Nem, nagyon nem jó hecc, inkább érzéketlenek.

2017. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

"Bátyám egy jóképű csajozógép, apám szintén nagy hódító volt"

És tudod, mit NEM csinálnak a könnyen csajozó férfiak? Nem rinyálnak némi ugratás miatt. 16 éves lányok reagálnak így a tréfára, mint te, sírvafakadnak, panaszkodnak a barátnőiknek... tényleg nem tudsz visszavágni úgy, hogy elhallgassanak, csak a duzzogás a fegyvered?

2017. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!