Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felnőtt leszek, ki szeretné...

Ha felnőtt leszek, ki szeretnék menni japánba lakni. Az ottani emberek hogy viszonyulhatnak a magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem olyan egyszerű, viszont ha tényleg sikerül kint letelepedned, akkor arra készülj fel, hogy sosem fognak 100%-ban befogadni. Nagyon távolságtartóak és nem igazán befogadóak. Remélem nem az anime miatt jött ez a Japánmánia...
2017. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából az anime adta az ötletet, de nagyon tetszik is japán.
2017. jan. 21. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Japán nagy J. Csak hogy tudd, nagyon sokat kell letegyél ahhoz az asztalra mind nyelvtudásban, mind szakmailag, hogy egyáltalán legyen esélyed kijutni.
2017. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Japánul már elég jól tudok, még mindig tanulom a nyelvet. És elég jól tanulok.. de nem ez volt a kérdés!
2017. jan. 21. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Én laktam Belgiumban 3 évig. Azt mondják róluk, hogy nem rasszisták, és kedvesek a bevándorlókkal (ez igaz is valahol, meg ha belegondol az ember hogy egy kohó az egész ország...akkor valami kirajzolódhat ebből). Csak az abaj, hogy megkérdezik hol születtél... Úgy viselkednek a külföldiekkel mint az óvodásokkal. Persze ha bizonyított az ember, akkor már lehetett érvényesülni.

Nah most képzeld el ezt Japánban, ahol úgy hallottam nem igazán kedvelik a külföldi telepeseket, még ha dolgozik is.

2017. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
2 naponta kiirjatok ezt a kerdest. Anime manias kislanyok vagytok, hiaba tagadod le te is. Wikipediarol kineztel egy ket irasjelet meg alap szot, ez nem jelenti azt, hogy te mar "egeszen jol tudsz japanul". Tudnal jegyet venni a vonatallomason? Tudnal eligazitast kerni a belvarosban? Ketlem. Ha esetleg kikoltoznel, nem a cuki fiubandakrol meg a cseresznyeviragzasrol fog szolni az eleted, hallottal mar a japanok merhetetlen munkamaniajarol vagy a termeszeti katasztrofakrol? Magyarorszagon mar attol picsognak az emberek, ha jeges a jarda. Elobb tanulj ugy, hogy barmelyik orszag hajlando legyen tart karokkal fogadni teged a kiemelkedo tudasod es tapasztalataid miatt. Jobbnak kell lenned barmelyik helyi jelentkezonel, hogy felfigyeljenek rad. Na ekkor latnek en barmennyi eselyt arra, hogy egy random magyar ember kint boldoguljon.
2017. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Most vagyok 19 éves (ha felnőtt leszek, tudom ezt írtam, de én inkább úgy mondanám, hogy ha 22-25 éves leszek (akkorra fejezem be kb. az utolsó évfolyamomat az egyetemen)) Japánul már több mint 2 éve tanulok. Egyébként nem a cseresznyevirágzás meg a fiúk miatt szeretnék kimenni, hanem azért, mert olvastam japánról rengeteget, az emberekről, szokásokról, kultúráról és nagyon megtetszett. Természetesen tényleg anime fan vagyok, de inkább botakunak mondanám már magamat.
2017. jan. 21. 14:21
 8/14 A kérdező kommentje:
* otakunak
2017. jan. 21. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

"Az ottani emberek hogy viszonyulhatnak a magyarokhoz?"

Semmit. Semmilyen Japán nem fog elájulni tőled, mert magyar vagy.


Egyébként médiákban + animékben lévő szupiizgalmaskawaii Japán nem egyenlő valódi Japánnal.

2017. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem ugy értettem. az volt maga a kérdés, hogy nem lesznek ilyen kiközösítőek vagy bunkók egy magyarral?
2017. jan. 21. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!