Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnik undorítónak...

Csak nekem tűnik undorítónak hogy ennyien kihasználják a buszos tragédiát hogy reklámozzák magukat?

Figyelt kérdés

Egy mobilszolgáltató kiírta facebookra hogy jóváír x Forintot az érintetteknek, taxistársaság reklámozza magát hogy ingyen szállít akárkit közülük.

Ez szép és jó, az emberek meg odáig vannak hogy micsoda jószívűség (ami igaz), de a módja annyira gyomorforgató és átlátszó, nem is értem hogy gondolják.


2017. jan. 22. 01:36
 1/9 Umaku ***** válasza:
57%
Van benne igazság is ,meg nem is. Nem kell ebbe ennyire belefolyni.
2017. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Az igazán sokat vesztő családoknak ez nem jelent semmit, a szolgáltató sem ebből fog hatalmasat profitálni, max beírhatja a CSR politikájába.

Alapból ez egy nem kötelező elvárás feléjük, hiszen Ők most segíteni tudnak, s vannak, akik bevállalják.

2017. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ez valóban szánalmas, hogy így adják elő magukat.
2017. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy a politika a rámászott az már több mint gusztustalan.

Gy. Pál ellenőrizte hogy megkapják e a sérültek a legmagasabb szintű ellátást. Mi van? Mi akarjuk kioktatni az olaszokat az ellátás szinvonaláról? Itt ahol még budipapír sincs már nem hogy orvos.

2017. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig jobb, mintha nem segítenének egyáltalán.
2017. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

"Kegyeleti okokból" tegnap elmaradt a Dal a Dunán. Na szerintem ez is szánalmas. Nem néztem volna, de annyira annyira megjátszott az MTVA, hogy az hihetetlen! Akkor az utána levő film miért nem maradt el? A rabszolgasors sem igazán jó téma egy ilyen eset után.

Ez a lépés is csak arra ment ,hogy megmutassák ,milyen elképesztően szolidárisak. Az nem baj, hogy hajnaltól éjjelig ugyanazokat a képsorokat mutatja az M1, ugyanazokkal a szavakkal, áá! Óriási szerencse ,hogy nem a Németh Balázs vezette az esti híradót. A hideg kiráz attól a szenzációhajhász majomtól.

Megtörtént ez a baleset. Engem is sokkolt, borzasztó, ami történt. DE miért kell 0-24 erről beszélni ugyanazt az x percnyi hang,-és képanyagot ismételve??!

2017. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
63%

A taxis társaságokat, mobil szolgáltatókat, vállalatokat is EMBEREK irányítják. Nekik is vannak érzéseik, őket is megérinti egy-egy nagyobb tragédia.


Szerintem sokkal "undorítóbb" hogy egyesek még ilyenkor is képesek gyűlölködni és utálkozni, jó magyar módjára.

2017. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert ha nem így, akkor hogy lehetne tudomásukra hozni az érintetteknek ezeket a segítségeket? Talán jobb lenne, ha az érintett családokat direktben keresnék fel a felajánlásukkal? Nem hiszem.

Az most mellékes, hogy ki sem tudnák deríteni, hogy kik az érintettek...

Valóban érdekel, szerinted ha nem így, akkor hogy kellene?

Ok, biztos nem a facebookot bújják ezek a családok most...de mi lenne a jobb megoldás?

2017. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 A jobb megoldás hasonló lenne, pl. felkeresnék az iskolát majd hogy az érintetteket gyűjtsék össze, nem pedig a több ezer embert alattomosan az érzelmükre hatva beetetni. Ha érintett lennék az ügyben, nem hiszem hogy az a párezer forint valamit is segítene a helyzetemen, annyit érne mint szarnak a pofon. Szörnyű a tragédia, de egy pár tíz családot érintő dolog miatt ekkora felhajtást csinálni és ilyen módon...
2017. jan. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!