Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a legcikibb,...

Nektek mi volt a legcikibb, legrosszabb pillanatotok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer 4 üveg piával mentem haza busszal (szatyorban). Alapból is mindenki engem nézett, és amikor le akartam tenni leszakadt az egész a p**ba. Az egész buszt elöntöttem piával, úgy néztem ki mint egy alkoholista...még az emberek is a piában úsztak.


Szó szerint én kéretőztem le a buszról, hogy lemehessek de nem dobtak le :D csak néztem ki a fejemből el sem hittem hogy ez igaz :D:D.


Nagyon szégyen volt 1 hónapig nem is mertem menni sehova busszal.

2017. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Megszülettem.
2017. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem az már. Eljutottam végre arra a pontra, ahonnan már nem érdekel SENKI véleménye, megítélése. Nem érdekel ki mit gondol.
2017. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Legcikibbet nem tudok, egy legrosszabb most beugrott. Iszonyú migrénem volt már 4 napja és egy fontos konferenciára kellett mennem. Mire lement az utolsó előadás már azt hittem hányni is fogok, a világomat nem tudtam, beszaladtam a főnökömhöz, hogy akkor nekem most kell hazamennem mert itt halok meg, ha még 5 percet nyitva kell tartanom a szemem olyan rosszul vagyok. Mondta, hogy persze, meg kérdezte vettem-e be gyógyszert. Na erre a kérdésre, én, akit mindenki a legszigorúbb, legkeményebb csajnak ismert az iroda közepén állva (nem tudom miért) zokogásban törtem ki, hogy igen, de semmi nem használ. Mindenki úgy nézett rám, mint egy UFO-ra. Másnap picit rendeződött a helyzet és be tudtam menni, de a főnökömön kívül senki nem mert rákérdezni hogy vagyok. :D
2017. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Én is migrénes vagyok és az én legcikibb élményem is a migrénnek köszönhető :/

Velem az történt, hogy napok óta nagyon fájt a fejem és még gyógyszert sem tudtam bevenni, mert anyám eldugdossa a fájdalomcsillapitókat előlem, hogy nehogy be tudjak venni egyet, mikor fáj a fejem, mert szerinte rá vagyok szokva..És reménykedtem, hogy hétfő reggelre elmúlik fájdalomcsillapitó nélkül is, mert nem akartam fájós fejjel elmenni az iskolába...De nem múlt el, sőt, még rosszabbodott. Addigra már annyira fájt, hogy hányingerem is volt és nem birtam enni se. De persze anyám igy se volt hajlandó elmondani, hol vannak a retkes fájdalomcsillapitók, szerinte csak megjátszottam, hogy ennyire rosszul vagyok, hogy adjon gyógyszert -.- És elküldött az iskolába, viszont már nem jutottam addig el, ugyanis amikor leszálltam a villamosról, kb egy fél villamosnyi ember szeme láttára beleokádtam a kukába.

2017. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk volt egy hülye gyerek az osztályban aki mindig krétát evet egyszer megevett 3 hosszú krétát ! és a többieknek nagyon menő volt ez én szerencsére nem voltam mellettük, hatul figyeltem őket a gyerek még evett pár kréta maradékot és elkezdődtöt az óra, matek óra volt de a matek tanár nem volt az iskolában így az igazgató jött be mindenkiben megáll a sz.r hogy az igazgató jött be én is meglepődtem csak úgy jobbra néztem és a gyerek rosszul lett látszott rajta de az igazgató nem vette észre, de azt észre vette hogy nincs kréta és megszólította pont azt a gyereket hogy hol van a kréta ? a gyerek erre akkorát rokazott hogy a fél pad tele volt kréta maradékall erre az igazgató halál nyugotságal azt mondta hogy idézem csak ennyit hogy ,, köszönöm" 😂
2017. jan. 23. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!