Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek számít, hogy mit...

Nektek számít, hogy mit gondolnak rólatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Amióta van szerelmem, aki tökéletesnek tart, azóta nem nagyon.
2017. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
34%
Minden embernek számít, persze. De ezt senki sem meri bevallani, hanem mindenki azt mondja: "leszarom, hogy mit gondolnak rólam", amikor valójában ezzel pont azt árulja el, hogy érdekli hogy mi a véleményük másoknak róla, és ezzel magát is nyugtatja. Egy olyan ember, akinek tényleg nem számít hogy mit gondolnak róla, soha nem fogja hangoztatni ezt, hiszen nem érdekli, hogy mit gondolnak róla.
2017. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Általában nem, ha nem családtagok, mert számomra a többiek senkik, akiknek a véleménye semmit nem számít.

Csak akkor veszem figyelembe másik véleményét rólam, ha az sértő, főleg ha a hátam mögött sértegetnek. Akkor kegyetlen bosszút állok, jobb esetben csak hasonlóan, minden fronton, az interneten is.

2017. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Általánosságban elmondható, hogy nem. Van néhány ember akinek a véleményére adok, az idegeneké nem érdekel.
2017. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2017. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy néhány saját élet nélküli, másokat folyamatosan kritizáló lúzernek nem tetszik, hogy egyeseket nem érdekel, hogy mit gondolnak róluk.
2017. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Csak akik közel állnak hozzám. Akik nem ismernek azok véleménye nem számít, akkor sem ha pozitív a rólam kialakult kép... mert nem ismernek, csak egy oldalam látják.
2017. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen a társadalom az általános emberi értékek alapján ítél meg (jobb esetben). Például, ha szemetelek az utcán, azt gondolják, rossz ember vagyok, ha pedig átadom a helyem egy kismamának, akkor azt gondolják, hogy jó ember vagyok. Emiatt szerintem fontos, hogy egy bizonyos szintig mindenkit érdekeljen, hogy mit gondolnak róla, hiszen ez egy második gát a deviancia ellen, ha az első (a lelkiismeret, hogy te mit gondolsz magadról), esetleg csődöt mondana.
2017. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Na, most te mit gondolsz rólam?
2017. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem mert nem érdekel
2017. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!